Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem túl aktív a babám NSTn....

Nem túl aktív a babám NSTn. Hiába iszok kólát, csokit. Ki jöttem már mozgott, de odabent nem. A szivhang többször le esett a gép szerint, de lehet hogy csak el mozdult a tappancs?

Figyelt kérdés
Ha így lenne, a doki szólt volna ugye? Az áramlás jó lett. A baba azóta is mozog. Holnap újra megyek, de nagyon ideges vagyok azóta is. 37hetes vagyok
2023. febr. 20. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Nem értem ezeket a kérdéseket, komolyan.

Szerinted ha szar lett volna, akkor a doki hazaenged? Nyilván nem. Akkor min parázol? Nem idióták ülnek ott, hanem orvosok.

2023. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ott helyben szokták mondani, ha valami nem az igazi. Mondjuk ilyen csak ma volt. Már reggel sem éreztem itthon túl aktívnak, délben NST-n is az elején nem nagyon mozgott.

De az asszisztens többször megrázta a hasam, vagy adott instrukciót, melyik oldalamra feküdjek, üljek fel.

Még az orvosom is mondta, hogy amíg nem produkálunk egy tankönyvi NST-t, addig nem veszik le. Aztán sikerült felkelteni, és minden oké volt.

Nálad nem kommentálták a fejleményeket?

2023. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nem. A nővérke annyit mondott, hogy majd meg látjuk mit mond erre az orvos. Az orvos semmit sem mondott. Összesen kb.6 mozgást sikerült össze hozni. Az áramlás viszont jó volt. Nem tudom miért nem akar ott mozogni a baba.
2023. febr. 20. 20:33
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fiamnak sosem ugrott ki a görbéje hiába ültem ott órákat, mondtam is hogy ébren van, mert mocorgott, sétáltattak mindent bevetettek de a dokim megmentett mondta, hogy nekem ez a max. Már 4 éves vasgyúró
2023. febr. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk 4-5 mozgást kellett produkálni, addig nem engedtek haza. Már a nővérek is jelezték volna, ha valami baj van, a doki meg egyszerűen nem írja alá a papírodat, nem enged haza, ha nem azt látja, amit látni kell.

Igen, ha elcsúszik a tappancs, akkor leesik, nem érzékel szívhangot, ez normális. A görbén egyértelmű mikor van ilyen.

Ha eddig nem tetted volna, próbáld megfigyelni mikor van ébren a babád és akkorra igyekezz időpontot szerezni. Nekem is volt olyan, hogy pont akkor kerültem sorra, amikor aludt és hiába minden bökdösés, cukor, víz, forgolódás, semmi... Elküldtek fél órára sétálgatni. Van ilyen, sokan sétálgattunk, van olyan akit kétszer-háromszor is elküldenek, fel vannak erre készülve, meg te is legyél.

(Túlhordtam a kislányom, az utolsó 2 hétben már mindennap mentem nst-re, úgyhogy van benne gyakorlat. :D)

2023. febr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha a doki azt mondja hogy rendben van, mehetsz haza, akkor rendben van. Gond esetén azonnal befektetnek, hidd el, láttsk ők már sok görbét.

Én is sokat ültem ott, minden alkalommal rázogatták, "sokkolták" a hasam, a szülésznő folyton "majd meglátjukozott", alig sikerült nagyobb mozgásokat produkálni. Túlhordtam, egy nyugis, okos, gyönyörű 3 éves most.

2023. febr. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem minden NST ilyen volt. Órákig kínlasztottak bent. 42.héten indítottak terminus túllépéssel, szóval kényelmes baba volt.

Bezzeg kint xD

2023. febr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, minden alkalommal hazaküldtek, majd egyszer csak olyan rossz lett az áramlás, hogy egyből sürgősségi császár lett….
2023. febr. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!