Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Éreztétek 18 hetesen, hogy a...

Éreztétek 18 hetesen, hogy a baba teljes erőből nekifeszül a hasatoknak egy ponton, ahol iszonyúan kidomborodik (nem csak egy tappancsnyi méret) és kő kemény?

Figyelt kérdés
Már-már ijesztő,amikor ilyet csinál :) Szinte fáj,olyan mintha mindjárt kiszakítaná a hasamat... Veletek is volt hasonló így az elején? Ugye ez nem gond?
2009. dec. 11. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is 18km, de én még egyáltalán nem érzek semmit! 1. bébi
2009. dec. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem is első baba. Egy hete nagyon aktív,szinte minden napra tartogat valami újat. Most éppen ezzel ijesztget :)

Remélem kint nyugisabb lesz! :)))

2009. dec. 11. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is 18 hetesen éreztem ezt először, nagyon fura volt, de imádtam! Még mindig csinálja, csak mostmár nagyobb a púp :)

Biztos, hogy nem gond! Láttam koraszülöttekről videókat, ők is csinálnak hasonlót az inkubátorban, ha hason fekszenek időnként kinyomják a popójukat az égbe :) A mi picink is gyakorol ilyenkor, én nagyon szeretem amikor csinálja!

31 hetes kismami

2009. dec. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 32 hetesen is kinyomja magát, majd' kiszakad a hasfalam :) Olyankor simogatom őkelmét :)
2009. dec. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem gond, nekem is ezt csinálja a 16. hét óta, kicsit néha "fáj" is. Épp most is ezt gyakorolja:) Az első babám nem volt ennyire aktív odabent és csak a 20 héttől éreztem.
2009. dec. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem már hetek óta ezt csinálja a lányunk, időnként annyira kinyomja magát, hogy már azt hiszem, kiszakad a bőröm. Ilyenkor kicsit megsímogatom és akkor visszahúzódik....vagy lehet azért csinálja, mert símogattam, és így jobban érzi? Már nem tudom, melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás, a lényeg az, hogy ez nálunk napirendi pont. Tegnap pl olyan lett a köldökömnél a hasam, mint egy kúp. Elég ijesztő látvány volt először, de egy kis simike után visszagömbölyödtem.

(31 hetes mami)

2009. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én kisfiam is ilyen feszüléseket csinál.De ha simizem akkor nekem is ellazul a pocimban. Az előzőekben valaki azt írta, hogy kinyomja a kis popóját, hát ezen jót nevettem , elképzeltem ahogy odabenn pózol.Olyan aranyos:D

Időnkét meg akkorákat rúg, hogy el sem hiszem, hogy ekkora erő van benne.Mintha biciklizne, vagy bokszolna odabenn olyan nagyok és ütemesek a rugik.Hogy mi lesz itt még később?

22 km

2009. dec. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekem is este csinálja,amikor simogatom,masszírozom a hasam és hallja az apukája hangját. :) Attól én is félek,mi lesz később... És vajon kint nyugis vagy mozgékony lesz,van összefüggés? Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!