Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség végén járok,...

A terhesség végén járok, stresszes vagyok, türelmetlen, minden idegesít, nincs kedvem beszélgetni sem. Normális ez így? A szülés előtt a hormonok miatt lehet?Nagyon várom a babámat már lehet ez is befolyásolja hogy türelmetlen vagyok 😅első baba lesz

Figyelt kérdés
2023. febr. 21. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Minden normális, amit megélsz. Egy kis életét hordasz a szíved alatt, nagy változáson mentek keresztül, és az apuka is.


Én 34. héten vagyok, a harmadik trimeszter a legjobb eddig számomra. Nyugodt vagyok, nem vizesedek,nem fáj sehol stb... Néha ha a szülésre gondolok kicsit rám jön a félsz, és akkor érzem,hogy türelmetlenebb vagyok én is, vagy ingerültebb.


Teljesen normális, első babánkat várjuk, nem csak egy kisbba fog születni, hanem anya és apuka is. 🤷💓

2023. febr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Énis csatlakozom 35.hetes vagyok március 14.lesz a progis császármetszésem . Énis ugyanigy vagyok. De csak nyugalom most már lassan a kezünkbe foghatjuk a kisbabánkat😊
2023. febr. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális. Az utolsó 2-3 hétben én már nagyon befelé fordultam, nem érdekelt igazán semmi és senki és már mindenen sírtam kb. szó szerint. Valahol elgyászoltam az utolsó kettesben töltött heteinket, paráztatott az ismeretlen (szülés, kisbabás lét).
2023. febr. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Normális.

De azért arra figyelj, hogy ez nem csak rólad szól. A párodnak is apává kell válni, és neki még a hormonok sem segítenek mint neked, szóval te segíts neki, és ne zárd ki semmiből, ne zárd el magadtól.

2023. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!