Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az embrió másfél héttel...

Az embrió másfél héttel kisebb. Aki hasonlóan járt, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

2023. márc. 2. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Azert nem mindegy hogy mikor.

Nekem folyton azt mondtak egy hettel kisebb de nem volt mivel tudtam mikor fogant. Aztan a vegere mar mondtak kettot is a feje miatt, persze mondta a genetikus hogy ovalis a feje es nehezebb merni, szimplan az en szuletesi mereteimet orokolte, par gramm hijjan pont ugyanannyival szuletett.


Azert ha a 12.het elott marad le akkor abbol nem szokott jot jelenteni.

2023. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elején volt elmaradva egy héttel. Elhalt sajnos. Én is úgy tudom, hogy csak az elején van jelentősége, később már kevésbé.
2023. márc. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

2x is elvetéltem, de nekem amikorra mondták a fogantatást mondtam már volt + tesztem.

Nem mindegy hogy mikor lett + a teszt, vagy tudod e hogy mikor volt az ovud.

Ha nem tudod mikor fogant, és később lett + a teszted, akkor csak később fogant.

2023. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha az orvos mondja, hogy le van maradva, akkor lehet gond.


Ha a czeizeles táblázatot találtad meg a neten, akkor engedd el és ne parázz rá.

2023. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!