Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25 hetes kismama vagyok,...

25 hetes kismama vagyok, hüvelygomba ellen, a canesten kombi kúpot nyugodt szívvel használhatom? Tapasztalatok, olyanoktól, akik terhesen használták?

Figyelt kérdés

Felhívtam a nőgyógyászom,mondom 25 hetes kismama vagyok,a hüvelygomba tüneteit észleltem magamon,de csak jövő héten hétfőn (kaptam időpontot Önhöz)...mondtam volna,ha hagyja befejezni...de közbe vágott,hogy canesten krém...kenje azzal...mondom...oké,de előtte nem tudna fogadni,hogy mégis biztosak legyünk benne( elvégre ő az orvos nem én,és terhes vagyok...azért mégiscsak...ráadásul fizetős betege vagyok...szal,ha egyszer azt ígérte,hogy bármikor hívhatom,legalább picit foglalkozzon velem...)mondja be van táblázva,mondom jó,akkor canesten krémet használhatom?mondja,jaja azt használja...mondom és a kúpot is használhatom?mondja,jaja használja csak...mondom jól van,köszönöm...

csak tudnám mi a fenének riogatják az embert a hüvelygombával,mikor a nődoki a fizetős terhes páciensét is csak ilyen simán lerázza???

ja és most mit csináljak párommal,őt is kenegessem canestennel?


2010. okt. 6. 08:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Használd nyugodtan, nekem is kellett kétszer a terhesség alatt. A használati utasításban úgy emlékszem, benne is van, hogy a partner is használja a krémet.

Elég durva, hogy így lerázott a dokid, dehát biztosan valami sürgős dolga lehetett... Én is mindig úgy hívom az orvosom, hogy először megkérdezem, zavarom-e, aztán elmondom pár szóval a kérdésem, amit már előre megfogalmazok, hogy a legrövidebben benne legyen minden információ. Ne szívd nagyon mellre, ha amúgy meg jó és lelkiismeretes orvos! :)

2010. okt. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nyugodtan használd!!!Csak semmiképp ne az aplikátorral tedd fel a tablettát,hanem csak kézzel!!!!És sajnos kénytelen voltam vagy 5 dobozzal elhasználni:(((!De nem használt!Csak egy kis időre lett jobb!Nekem felírt a doki egy mycosyst-gyno nevű tablettát,na az teljesen kiírtotta!!!Szóval használd nyugodtan!Reméljük neked beválik!!!!!
2010. okt. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én Canestent sosem használtam, a terhességem alatt is, és utána is, ha problémám volt, az Intim Segítség kismamáknak nevű gélt használtam, nekem maximálisan bevált, ráadásul kizárólag gyógynövényekből készült, úgyhogy nyugodt szívvel használtam első perctől. Kívánom, hogy találd meg a neked megfelelőt, és sok boldogságot a kicsihez! :)
2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is használtam, sajnos háromszor is kellett, ilyenkor könnyebben összeszed az ember lánya mindenféle bacit, gombát. Használd nyugodtan, egy-két nap és elmúlik. Nekem az orvosom tanácsolta.
2010. okt. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!