Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes kismama vagyok. Az...

16 hetes kismama vagyok. Az orvosom felírt egy hüvelygomba elleni tablettát még a 9. héten. Most úgy érzem megint elkaptam a fertőzést. Használhatom ismét azt a készítményt ( orvosi utasítás nélkül)? Előzőleg a 10-ből csak 4-et kellett elhasználnom.

Figyelt kérdés
A fertőzés ismét csak abban nyílvánul meg, hogy az együttléteknél ég a hüvelyem. Ezt korábban már a nőgyógyásznak is mondtam.
2008. szept. 5. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp beszélj az orvosoddal előtte! De egyébként az élőflórás joghurt is segít ilyenkor. 2-3 napig naponta legalább egyszer egy keveset kell a hüvelybe tenni. Nekem is használt, az orvosom tanácsolta- ami nem mindegy: ez nem gyógyszer.
2008. szept. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképpen beszélj előtte a dokiddal,mert nem 100%,hogy megint gombád van.Sajna ilyenkor fogékonyabbak vagyunk minden nyavajára.Én a gombától kezdve 1-2 bacit is elkaptam.Jobbulást!28 hetes kismami
2008. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!