Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma vagyok 36hetes. Ma voltam...

Ma vagyok 36hetes. Ma voltam orvosnàl és a méhszàj vizsgálat 3-4szer annyi idő volt, mint máskor. Valamint igaz rövid ideig de erős feszítő érzést éreztem belül. Eddig ilyen nem volt. Létezhet, hogy kézzel tàgitott az orvos?

Figyelt kérdés
Illetve kissebb nyàkok tàvoztak azóta valamint azóta időről-idore feszít belül.
2023. márc. 6. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen.
2023. márc. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rákérdeztél?
2023. márc. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezért örülök, hogy az én orvosom csak a terhesség megállapításakor vizsgálja meg a terhes nőket.

Nincs kétely,nincs rossz gondolat.

2023. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

De miért nem kérdezted meg ott azonnal, hogy most miért hosszabb a vizsgálat, mit csinál éppen, miért csinálja, miért érzed azt amit?

Nem kell betojinak lenni és hagyni, hogy bármi is történjen a testeddel.

2023. márc. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Azért nem kérdeztem rá, mert akkor arra gondoltam lehet másképp fekszik a kicsi, vagy épp nyom valami ideget az orvos és azt érzem, de elbizonytalanodtam azóta.

Plusz így is rettenetesen féltem a mai vizsgalatoktoktol, mert eddig farfekveses volt a kicsi, és fentállt annak a lehetősége, hogy ha ma is faros lesz, akkor hason keresztül ma be kell fordítani.

2023. márc. 6. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha tágított volna nem feszítést hanem brutális fájdalmat érzel. Szerintem szimplán csak a méhszáj állapotát próbálta megállapítani.
2023. márc. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
39%

Mi az hogy még kell fordítani???

Ilyen nincs! Ha nem egyezel bele nem csináljátok meg. Ha túl rövid a köldökzsinór vagy rosszul van rátekeredve átfordításnál simán megfulladhat a baba. Miért kell ekkora kockázatot vállalni??

2023. márc. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!