Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen voltam orvosnál,...

6 hetesen voltam orvosnál, volt már pulzáció.2 hét múlvára hívott vissza (8. hét) akkor milyen vizsgálatok lesznek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 31. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Ugyanazok, mint a 6.héten. Hüvelyi UH, és megvizsgál, hogy minden rendben van-e, fejlődik-e a magzat, nőtt-e, stb.

8.héten már kell lennie szívhangnak, tehát ha minden rendben, akkor azzal a papírral kell menned majd a körzeti védőnődhöz.

Az első komoly UH, ami genetikai, majd a 12.héten lesz. Ez már hasi UH lesz, valószínűleg.

2017. máj. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ki a jóisten pontozta le az első választ?? Miért nem egészítettétek ki, ha annyira nem jó a válasz?


Annyi még, hogy engem vérvételre küldtek. Volt teljes vérkép, toxo, szifilisz és hiv szűrés...ilyenek.

Egyébként meg az lesz amit az első is leírt...hüvelyi uh, megtapogat, megmér esetleg, ír fel vitaminokat...kapsz egy szép kis képet az embrióról.


31 N

39+5 hkm

2017. máj. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek! :) Ma beszéltem a védőnővel, azt mondta, a 8 hetes uh után menjek csak hozzá, ez remélem nem lesz gond, higy nem lesz még könyvem.

Ami a lepontozást illeti, most itt ez a divat! :D jött valami élettelen és ezzel szórakozik.

2017. máj. 31. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:

Boldog babavárást! :-)

<3

2017. máj. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!