Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aranyérre mi segít gyorsan?37...

Aranyérre mi segít gyorsan?37 hetes vagyok,nagyon fáj.😬

Figyelt kérdés
2023. márc. 11. 04:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
82%
Meleg vizes ülőfürdő, aztán ha már nyugodtabb, akkor reparon krém és kúp.
2023. márc. 11. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Most látom, hogy terhesség. Akkor mindenképp nézz utána annak, hogy mennyire alkalmazható ilyen esetben a reparon!
2023. márc. 11. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Nekem a reparon sz.rt se ért, nem tudom ajánlani. A Hemorid viszont nagyon jó.
2023. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Hemorid kenőcs,és majd szülés után vagy visszahúzódik,vagy proktológus.Elmúlni nem fog már,csinálni nem tudnak vele semmit,mert közel a szülés.Kitartás! Én is így jártam.Amúgy lehet a reparont is használni,de valóban semmit nem ér.
2023. márc. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon fáj, akkor valószínűleg kizáródott, trombotizált. Én bemennék a sürgősségire, mert ilyen esetben a krémek nem segítenek.
2023. márc. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Bemehet,de semmit nem fognak vele csinálni.Műteni ilyenkor már nem lehet.
2023. márc. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem műtét. Csak szimplán helyi érzéstlenítésben felvágják. Azonnal megszűnik a fájdalom. Megcsinálják terhesség alatt is.
2023. márc. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
37.héten már nem,mert nem fog begyógyulni szülésig.Legalábbis nem biztos.Nekem ezt mondták,és elküldtek.
2023. márc. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A szülés már csak ilyen, lehet, hogy beindul 2 nap alatt, viszont ha be van trombotizálva az a véna, az olyan fájdalommal jár, hogy nem hogy nyomni nem fog tudni, hanem feküdni se nagyon. Illetve szülés alatt rosszabbodni is fog a helyzet. Viszont az is lehet, hogy csak a 41. héten fog szülni, és a gáttájék gyógyulási hajlama nagyon jó, kb. 7-10 nap alatt nyom nélkül begyógyul egy ilyen pici seb. Nyilván orvostól is függ, ki az aki megcsinálja, ki az aki nem.

Ha nem csinálják meg, akkor más nem marad, mint kivárni, hogy jobb legyen. Nekem 1 hétig volt olyan fájdalmam, hogy a falat tudtam volna kaparni, járni alig tudtam, még erős fájdalomcsillapítókkal is... És utána még kb 2-3 hét volt mire teljesen elmúlt. Sajnos a terhesség alatt elég korlátozott az adható gyógyszerek listája, így legfeljebb Panadolt szedhet a kérdező és a jó öreg Reparont használhatja.

2023. márc. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ne mondd,hogy milyen,36.héttől volt trombotizált aranyérem,még aludni se tudtam,de nem vágták fel.Azért,amit előbb írtam.Tudtam nyomni, akkor az volt a legkisebb fájdalom.Utána még egy hétig fájt,majd elmúlt.Kórházban adtak kúpot,kenőcsöt.
2023. márc. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!