Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van most hasmenéses járvány?

Van most hasmenéses járvány?

Figyelt kérdés
Ma reggel ment a hasam 2 alkalommal, utána sokáig semmi és az előbb ismét. A Magne B6-ról váltanom kellett Manosolv magnéziumra, esetleg attól lenne?!?
2010. okt. 6. 17:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 15 hetes 5napos kismama vagyok. Remélem ez nem árt a babámnak.
2010. okt. 6. 17:28
 2/4 anonim ***** válasza:

A hasmenéses "járványok" lokálisak, tehát, ha az ismerőseid közül senkinek nem megy a hasa, akkor nem járvány.


Egyébként bármitől lehet. A "most váltottam" mikor volt konkrétan?

Az is lehet, hogy ettél valamit, ami nem tetszett a szervezetednek és igyekezett gyorsan megszabadulni tőle. Én úgy tudom, hogy a terhesség alatt nem ritka a hasmenés.

Állást foglalni nem nagyon tudok, mert nekem alapból piszok gyors az anyagcserém, és általában megy a hasam. Ha pedig olyat eszek, ami nem tetszik a gyomromnak, akkor kb. 5 perc múlva kinn van. De ez én vagyok.

2010. okt. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: 21 hetes KM
2010. okt. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. A magnosolv-ot hétfőtől szedem/iszom. Mondjuk 7végén ettem sok mindent és fel is fújt és csikart a hasam, viszont tegnap reggelre normális székletem lett. Előtte vagy 3 napig nem is volt, ma meg ez. A környezetemben másnak nem volt hasmenése. Nem tudom mitől lehet, de szerencsére nem a vészes rohangálós fajta :)
2010. okt. 6. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!