Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes terhesség, alhasi...

7 hetes terhesség, alhasi fájdalom normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


7 hetes várandós vagyok gyakran vannak alhasi fájdalmaim, ami pl hajoláskor erősebb. Nyilaló fájdalmakat is gyakran érzek ami pl a végbélbe is sugárzik. Derékfájással is gyakran küzdök, ami egyik nap a fenekembe sugárzott és kb 2 órán keresztül csak totyogva mentem. Egyébként vékony vagyok, nem tudom,hogy ez számít-e. Gyakori vizelési ingerem is van, ha keveset iszok néha csíp. Egyébként kezeltek 2 féle antibiotikummal,mikor még nem tudtam, hogy babát várok baktérium miatt. Voltam nőgyógyásznál, jó helyen van a baba, volt szívműködés. Alig tájékoztatott valamiről, nem mondta el, hogy mi a normális fájdalom. Lehet ez rossz előjel vagy teljesen normális?



2023. márc. 12. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Szia!a derékfájás teljesen normális,a nyilalás nálam is előfordult nagyon kellemetlen,igazából becsípődik egy ideg.

Ne hajolgass sokat hanem.pihenj :)

Gyakori vizelési inger lesz is de nem.csak inger :D kb 3 4 lizer vizet kell meginni és az ugye kiis jön :D

2023. márc. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm szépen. Engem inkább az alhasi fájdalom meg szúrkálás aggaszt jobban, ami néha a végbélbe is sugárzik. Ez is normális ilyen korán? :)
2023. márc. 12. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen,de nem feltétlen a terhesség miatt van.

Tágul a méhünk a csípőnk nyúlnak a szalagok.Ha már nagyobb a baba akkor ő is nyomhatja az idegeket.

Ezek termeszetesek de azért említsd meg a dokinak mindenképpen :)

2023. márc. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm. Nekem szinte egész napos ez aaz érzés, nagyon ritkán szűnik meg. Egy hete volt 6,5 mm
2023. márc. 13. 21:05
 5/7 Cubina ***** válasza:

Szerintem nem normális és nem a terhességtől vannak ezek a tünetek, főleg hogy egész nap azt érzed. Még csak egy néhány mm-es „pöttyöcske" van a hasadban, ami még nem okozhat ilyen panaszokat.

Ki kell vizsgáltatni magad. A derékból fenékbe sugárzó fájdalom isiász is lehet, amit gerincsérv okoz. De lehet más probléma is, azért kell megnézetni.

2023. márc. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Válaszolok és kérdező meg születtek a babák vagy terhesek vagytok? Fájások vannak még?
2023. nov. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem megszületett a baba. Sosem találtak semmi bajt és ő is egészséges :)
2023. nov. 6. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!