Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhesség: derékfájdalom...

Korai terhesség: derékfájdalom, lábakba sugárzó fájdalom. Normális?

Figyelt kérdés
A neten annyi mindent olvasni, hogy sajnos vetélést is jelezhet. Több napja tart már, korai terhességről van szó (5. hét). Más tünetem nincs. Természetesen azt is olvastam, hogy normális is lehet, hiszen ezt a hormonok okozhatják... Főleg második terhességnél. Ez nekem a második terhességem, első babámnál nem volt ilyen tünetem, csak egy kis hasszurka. Köszönöm a tapasztalatokat.

2023. jan. 28. 20:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nem erős fájdalom, inkább csak kellemetlen. Tudok mellette bármit csinálni, és nem mindig érzem.
2023. jan. 28. 20:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet akár méhen kívüli terhesség jele is.Megnezetnem magam.
2023. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen szeretnék orvoshoz menni, de a 6. hét előtt feleslegesnek tartottam. Ilyen esetben hamarabb kéne?
2023. jan. 28. 21:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Panaszmentesen biztos felesleges 6.hét előtt elmenni.De az esetedben nem, mert egy méhenkívüli terhességnél mondjuk szétrobbanhat a petevezetőd vagy ilyesmi..szóval mivel nem hétköznapi a panaszod így én biztos megnézetném magam.
2023. jan. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Jó, elmegyek előbb. Mondjuk mindent olvasni a neten, de pont ezt nem. Mármint váll- és bélfájdalomról írnak, erős görcsökről ilyen esetben. Az nekem nincs. Tapasztalatból írsz, hogy a derékfájás ettől lehet? De még tulajdonképpen ezt sem mondanám erősnek. Az az érzésem, hogy azért talán nem erről van szó. Legyen igazam...
2023. jan. 28. 22:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Ismerősömnek voltak hasonló panaszai és ő úgy járt ahogy feljebb írtam.

Szurkolok én is, hogy minden rendben legyen.

2023. jan. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Más tapasztalatokat is olvasnék esetleg.
2023. jan. 29. 08:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem első terhességnél volt derékfájás, mint mielőtt meg akar jönni, elég erős. Semmi probléma nem volt. De a lábakba sugárzó fájdalom nem tudom, mitől lehet és hogy normális-e.
2023. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Holnap felhívom a nőgyógyászt, egyébként ma már nem érzem kimondottan a fájdalmat, de még előjöhet.
2023. jan. 29. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!