Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2 napja kellett volna megjönnie.

Nagyon fájnak a melleim és jó nagyok is lettek. (A mell érzékenysége a menzesz alatt is megjelenik.)


Csináltam ma 4(!!) tesztet… :-)

Ebből 3-nál megjelent a második csík, de csak halványan.. minden tesztet délután csináltam.

A storyhoz hozzátartozik, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és a méhem is később fejlődött ki.

A párommal az ősi módon védekezünk, ugyanis lassan már tervezzük a dolgot.

Szóval csekély az esélye, de mégis ezek a halvány csíkok kicsit felcsigáztak.


Hogy is tudok ide képet feltölteni?



2023. márc. 16. 22:41
 1/10 anonim válasza:
79%

Elvileg bármilyen halvány is a csík azt jelenti, hogy "tehes" vagy. Lehet, hogy olyan fázisban csináltatta amikor még a hCC szinted alacsony volt, ez terhesség alatt a későbbiekben növekszik. Bár az ha 2 napja csúszik a menstruáció lehet csak a stressz és frusztráció oka is.Nem vagy nőgyógyász ezt előre megmondom,csak még mielőtt valaki azt hinné játszom a netdokit. Szerintem a legjobb az lenne ha gyorsan időpontot foglalnál a nőgyógyászodhoz ő tud egyértelmű és pontos eredményt mondani és szakmai véleményt alkotni.

Ui.:Ha tényleg terhes vagy gratulálok!

2023. márc. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Sztem is van baba :)
2023. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2023. márc. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík, terhes vagy
2023. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet tudni már valamit?
2023. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

90%, hogy terhes vagy.

A halvány csíkos dologra pedig csak annyit, hogy a reggeli első vizeletben mindig több HCG hormon van, mint a napközbeniben. A helyedben csinálnék azért egyet reggel is.

2023. márc. 17. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csinaltal tesztet azota?
2023. márc. 17. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak akkor van második csík ha baba van. Első napokban nekem is halvány volt, mert később fogant.
2023. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Multi a teszteket.Ha 2 csíkos, akkor van hcg a vizeletben.
2023. márc. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem a kérdés mivoltát. A két csíknál egyértelműbbet mi nem tudunk mondani.
2023. márc. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!