Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet valami gond ettől? Ma...

Lehet valami gond ettől? Ma vagyok 4+2 hetes terhes.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2 napja derült ki, hogy kisbabát várok és egészen tegnap reggelig (tehát 2 napig) meg előtte is szedtem a Gránátalma Forte kapszulát (Dr. Chen azt hiszem, már kidobtam). Ma már persze "letettem", mert pont ma néztem meg, hogy mit szedhetek tovább és mit nem. A Gránátalma Forteban pedig rózsagyökérkivonat és vörös zsálya gyökér kivonata is van. Attól a 2 szemtől, amit a pozitív teszt óta beszedtem nem lehet semmi gond ugye? Ha reálisan belegondolok én is azt mondom, hogy nem...de jól esne pár objektív gondolat is. Nekem per pillanat nehezemre esik objektívan gondolkodni. 😅 Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!

2023. márc. 18. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
🤦🏽‍♀️Jesszus! Persze, hogy nem!
2023. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi... 😄 Még ha banális is a kérdésem, vállalom. Inkább felteszem és megnyugszom a megerősítéstől, mint hogy egy kis bizonytalanság is legyen bennem. Ez most egy ilyen időszak. 😅
2023. márc. 18. 12:46
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kapcsolat nincs jelenleg közted és a babád közt, az később alakul ki.
2023. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, akár be is rúghatnál és elszívhatnál egy doboz cigit, attól sem lenne még baj :)
2023. márc. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3as Kb mikor jön létre a kapcsolat a baba és az anyuka között hanyadik héttől?
2023. márc. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hívd fel az orvosod! Az a legbiztosabb! Kérdezz meg egy szakembert!! Sok egészséget kívánok
2023. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5

kb a 8. héttől.

szerencsére, mert sokan csak akkor jönnek rá a terhességre

2023. márc. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7es Köszönöm szépen válaszod :)
2023. márc. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!