Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+3 hetes terhesen ez jónak...

6+3 hetes terhesen ez jónak számít?

Figyelt kérdés
23mm-es petezsák benne 2,3 mm szikhólyag, volt szívhang. A méret érdekelne. Doki nem mondott rá semmit. Tapasztalat érdekelne jobban kinek mennyi volt. Köszönöm

2023. márc. 18. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el, ha nem lenne jó, a doki mondta volna.
2023. márc. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

most nem azert...de miert nem ot kerdezed? :-D ilyen orvos kerdesek ide..? szerinted van itt anyuka aki tudja ezeket az adatokat? :-D


szerintem ha rendellenes lenne mondott volna valamit az orvos

2023. márc. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tudtam hogy ez az oldal nem erről szól hogy kérdezzek. Tapasztalat érdekelt volna. Akkor már a többit nem is kérdezem ami érdekelne. Egyébként annyira örültem a szívhangnak hogy se kép se hang. Hosszú volt az út idáig
2023. márc. 18. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom sajnos, elő kéne keressem a papírt. Szerintem ezt fejből senki nem tudja.

Feleslegesen ne stresszeld magad, ilyenkor még nagyon pici, volt szívhang ez jót jelent. Az orvos fogja mondani ha valami nem jó, ne aggódj.

Tényleg káros saját magadra az a szemlélet hogy már most össze akarod hasonlítani mások értékeivel. Ha most ideírnak 4-en nagyobbat akkor megijedsz, hogy túl kicsi. Ha ideírnak 4-en hogy nekik kisebb volt, akkor megnyugszol/vagy megijedsz hogy túl nagy.

Semmit nem jelent így hogy a doki szerint rendben van és volt szívhang is.

Baj bármikor történhet sajnos, a 12. hét után csökken jobban az esélye a vetélésnek statisztikailag, de ez megintcsak nem jelent semmit az egyénre vetítve.

Próbálj megnyugodni, az a legjobb neked és a babának is, hosszú az a 9 hónap.

2023. márc. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Szia! Nekem 6+0 hetesen volt CRL: 4,3 mm mellette szikhólyag és 120/min szívhang.
2023. márc. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja igen a crl az 5,4. Köszönöm. És nem olvasok kérdezek tényleg így rosszabb mert a crl-re 6+2 naposan 6 mm olvastam valahol 😅
2023. márc. 19. 04:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Mennyi volt Neked a szívhang?

Nekem a doki azt mondta, hogy az eltelt időnek megfelelőek az értekek.

2023. márc. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na arra nem emlékszem mondta volna
2023. márc. 19. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!