Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg van aki terhesen...

Tényleg van aki terhesen bepisilt? Hányadik héttől jelentkezik ez a probléma?

Figyelt kérdés

2023. márc. 21. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Konkretan ugy nagyon nem pisiltem ossze magam, de volt inkontinencia problemam sajnos,igen. Kb a 24. hettol kezdve. Leginkabb akkor ereztem, hogy par csepp pisi besikerult, amikor hirtelen nagyon kellett pisilnem es nem ertem el a wc-ig 2 percen belul.


Viszont hozzatennem, hogy en tulsulyosan kezdtem a terhesseget es az inkontinencia legnagyobb indikatora ez. Szoval onmagaban csak a terhesseg miatt, ha normal sulyrol indul az ember, nem biztos, hogy elojon :)


Szules utan kemenyen nyomtam a kriston intimtornat es az helyrehozta. Ja meg lefogytam.

2023. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már az első trimeszterben visszatért az inkontinenciám, ami úgy tűnt, hogy valamennyire rendeződött két év alatt. Egy tüsszentés és összepisilem magam.
2023. márc. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár csepp pisi pl. tüsszentéskor, talán a 30. hét körül kezdődött.
2023. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 35-36 héten annyira nevettem, hogy bepisiltem. 🤷🏽‍♀️ Azt hittem a magzatvíz folyt el, jót nevettünk a kórházban a dokival😅
2023. márc. 22. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen problémám. Köhögés, tüsszentés, vagy csak egy jó mozdulat a gyerektől a hasamban és már jön is a cuccos. 34 hetes vagyok kb. 1 hete már durvább a dolog, eddig nem volt olyan vészes.
2023. márc. 22. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
És eszközileg mennyire volt vészes, mit kellett használnotok miatta? Tisztasági betét elég volt, akinek csepegett? Vagy menstruációs egészségügyi betétet használtatok? Neadjisten kellett a Tena Lady?
2023. márc. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az elsőnél szülés után jött ki, nagyon meghíztam utána. Igen, viccesen hangzik de többet szedtem fel a szoptatás és fejés alatt, mint az egész terhesség alatt... Amikor leadtam 22 kilót, a fogyás során teljesen eltűnt.


Most normál súlyról indultam de nagyon rajta fekszik a baba a hólyagomon, a 20. hét óta van egy enyhe inkontinenciám... Többször azt hittem a magzatvizem szivárog, de nem.


Nekem a tisztasági nem elég, tena ultra minit használok, az viszont bőven sok. Ez olyan mint egy minőségi tisztasági. Az enyhe inkontinencia mellé sajnos rengeteg folyásom is van.

2023. márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nekem a tisztasági betét felejtős, "4 cseppes" inkontinencia betét szükséges.
2023. márc. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a második terhességemnél volt, hogy ha pl guggoltam és úgy tüsszentettem/köhögtem vagy a nagyobbat nagy lendülettel emeltem fel, akkor pár csepp becsurrant, de ezt nem nevezném bepisilésnek. Akkortól volt, mikor már pocakom is jelentősebb volt, ilyen 28-30. hetek környékén, de akkor is csak pár alkalommal, nem volt állandó probléma. Az elsőnél csak akkor pisiltem, amikor az első trimeszterben a vécébe lógva küzdöttem az életemért, és a hasizmaim minden irányból nyomtak ki belőlem mindent, amit értek. Nem volt jó.
2023. márc. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!