Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Volt aki barnazgat...

Kismamik! Volt aki barnazgatott terhesseg alatt, ugy hogy minden a legnagyobb rendben volt?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Én igen. :) Volt, hogy nem is barna, hanem rózsaszín volt minden törlésnél, és sosem tudtuk meg az okát. 4-10. hétig tartott, nem segített az Utrogestan sem, de a babával minden a legnagyobb rendben volt/van.
2023. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 12. Heten kezdotott, most vagyok 15 hetes, es minden a legnagyobb rendben, de azert megi aggaszt, de akkor megprobalok nem erre fokuszalni
2023. márc. 23. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen nagy baba, akkor már még jobb eséllyel nincs baj. Ha válna le a lepény, az látszana, vagy nem jól fejlődne ilyenkor már sokkal látványosabb. Lehet, hogy van egy kis vérzékeny rész a méhszájon (anno ezt olvastam, hogy ez okozhatja például). Hátha lassan elmúlik és kicsit meg tudsz nyugodni. Pihizz és próbálj nem aggódni. :)
2023. márc. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is barnáztam kb 3 hónaposan. Az orvosom azt mondta, hogy normális, túl gyorsan nőtt a méhem és megrepedt, onnan szivárgott ki egy kicsi vér. Adott progeszteron tablettát, 5 napig szedtem, de 3 nap szedés után helyrejöttem.

1 hónapig el voltam tiltva a szexuális élettől

2023. márc. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
nov. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 vagyok, nekem később folytatódott a vérzés és kiderült, hogy lepényleválás volt az oka, csak semelyik orvost nem érdekelte annyira, hogy megnézze. Hiába fejeztem ki, hogy emiatt aggódom. Azóta megszületett a baba és egészségesnek tűnik, reméljük nem lett kisebb oxigénhiánya sem. Pici súllyal született, valószínűleg nem kapott megfelelő tápanyagellátást. Ha újra abban a helyzetben lennék, hogy vérzek és nem tudom egyértelműen az okát, akkor elmennék magánorvoshoz. Többet nem megyek állami gondozásba, akkor sem foglalkoznak az emberrel, ha baj van. :(
nov. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, egészséges kisbabát szültem, többet nem barnáztam a terhesség alatt. Minden normális volt, természetes úton született meg a picike 38. hét előtt 2 nappal. A magzatvizem folyt el
nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!