Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsen a Szülészeti Klinikán...

Pécsen a Szülészeti Klinikán miért nem orvos végzi a 4D ultrahangot?

Figyelt kérdés

Ez ugyanlyan hatékony,mintha orvos végezné?

Milyen tapasztalatok vannak az ottani 4D uh-val kapcsolatban?

Minden tapasztalatot és tudnivalót szívesen veszek/várok!


Köszi előre is annak aki válaszol!


2010. okt. 7. 15:37
 1/8 anonim ***** válasza:
73%

tudd meg hogy a szonográfusok (uh-ok) nagy része jobban ultrahangoz mint némelyik doki. Azért mert doktor (minden tiszteletem az Övék) nem jelenti azt hogy egy jó kezű szonográfus ne körözné le.

Egyébként gondolnád hogy az orvosok 80%-a nem is tud ujraéleszteni? Mert nincs benne gyakorlata? Na ugyanez az UH-nál. Hiába doktor ha béna és egy hónapban csinál 2x. A szonográfus meg csinál egy nap 20-at.


Pécsről nincs adatom.

2010. okt. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nekem az egyiket Dr. Bay Csaba, a másodikat meg Dr. Várnagy Ákos csinálta.


Engem az lepett meg hogy 3 napon keresztül nem tudtam időpontot kérni és mikor vizsgálatra mentem megkérdeztem hogy-hogy lehetne végre elérni őket akkor azt mondták a recepción, hogy azért mert csak személyesen lehet időt kérni.


Hm????

2010. okt. 8. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az a két doki csinálta a 4D-t,viszont nem a kórházban,hanem a Medisonban. Ha anyagilag megengedhetiktek magatoknak akkor mindenképpen azt ajánlanám.Viszont itt is be kell előre jelentkezni. Ha szerencséd van akkor akár egy héten belül is kaphatsz időpontot. Mi nagyon meg voltunk elégedve az ottani vizsgálattal.
2010. okt. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én tegnap kértem időpontot személyesen,mivel szív uh-on voltam.Kicsit meglepődtem,hogy a szonográfus mennyire lekezelő volt-egy kis patkány-már voltam nála 12 heti uh-on és lehívott közben 2 orvost is,hogy kontrollájják a munkáját,úgyhogy nem vagyok biztos benne,hogy érdemes őhozzá menni...

18 hónapos fiammal mi is a Medisonban voltunk.

ott 15 ezer lenne, a klinikán meg 10 ezer viszont van egy 4 ezer Ft-os kedvezményem.Így nem mindegyj,hogy 6 vagy 15 ezer!

A klinikán képet nem,csak dvd-t adnak,meg 15 percet lehet mozizni!


Várom a további tapasztalatokat is!

2010. okt. 8. 09:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hát én meg a Medisonban csalódtam óriásit most.

13 perc volt az egész + kaptam 4 olyan szar képet hogy senki nem ismeri fel mi van rajta.


Az oldalukon meg az van hogy : 30 perc +DVD+4db szines kép.

Ha nem sikerül a felvétel vagy nincs megfelelő kép akkor ingyen megismétlik az egészet másik időpontban.

Itthon borultam ki és ezért 15 ezret kellett fizetnem.

A klinikai 10 ezer de 100x jobb volt.

2010. okt. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Az fasza!

Mi 2008 decemberében voltunk még a fiammal,akkor is csak 12 perc volt a dvd-n,képeket meg mi választottunk,mert többet csináltak!


Nem lennék így elbizonytalaodva,ha tudnám hogy nem szonográfus szakasszisztens végzi...tehát ha doki csinálná a klinikán is akkor biztosan tudnám,hogy oda mennék!

2010. okt. 8. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Megkéne kérdezned, hogy ki lesz amikor mennél? Vagy hogy orvos csinálja-e vagy uh-s?

Legszivesebben mennék újra de a klinikára mert a lányommal is 2x voltunk, de sajna most nincs megint erre 10 ezer ft-om.

2010. okt. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Direkt rákérdeztem,hogy melyik orvos lesz ott.A szonográfus lekezelően válaszolt,hogy csak én...

na gondoltam szuper....ezért vagyok bizonytalan.Lehet,hogy lemondom!

2010. okt. 8. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!