Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jók ezek az értèkek 30 hetes...

Jók ezek az értèkek 30 hetes ultrahangon?

Figyelt kérdés

Bpd: 72mm

Hc:267mm

Ac: 245mm

Fl:57.2mm

Becsült súly:1350g

Mondta a szonogràfus,hogy egy kicsit kicsi a súlya de ne aggódjak semmin. Éshogy az “átlagtól” kb5mm-rel kissebb a BPD.

Volt valaki hasonló értèkkel akinek kicsit kissebb volt a babája?

Holnap megyek dokihoz addig is szeretném ha leírnátok nektek mekkora volt a baba mikor megszületett stb? Minden érdekel.



2023. márc. 27. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is mindig kicsit kisebb volt az átlaghoz képest, de amúgy semmi baja nem volt, annyi, hogy 3 kilóval született, nem 4,5- el 😃
2023. márc. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiam 2 hettel volt kisebb időben egészségesen született 3560gal

Most a 30 hetes uh 1800g volt q baba most 2 héttel nagyobb :)

Sztem Rendbenvan :)

2023. márc. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémre azt mondták a 30. héten, hogy senki nem mondta, hogy beteg? Túl pici ez a gyerek. 28. héten babamozin és 32. héten kontrollon normális volt a mérete. Az is lehet, hogy rosszul mérték.
2023. márc. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszotokat!
2023. márc. 27. 12:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyen korban már a genetika is közre játszik, hogy milyen alkatot örökölt. Kislányom fejkörfogatát végig kisebbnek mérték, emiatt ugye a súlyát is kisebbre becsülték. Végül valóban édes pici fejjel született, teljesen egészségesen.

Fiamnál mindig a combcsont volt rövid az orvos szerint, mindig 2 héttel kisebb, mint kellene. Férjem ilyen alkat, kisfiunk is ilyen lett, rövid lábú.

Szóval minden rendben valószínű. Ha máshogy látnák, nem mondták volna hogy minden rendben.

2023. márc. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én babámat is kisebbnek mérték a terhesség vége felé, pedig az elején nagyobbnak tűnt az átlagnál (ahogy a hasam is, mindenki azt hitte, hogy ikreket várok, vagy mindjárt szülök).

Mindig nyugtatgattak, hogy nem kóros a különbség, de én persze mindig aggódtam azért kicsit.

Végül a sors úgy hozta, hogy a 37. héten született, 3120g és 52 cm volt (mekkora lett volna az én "pici" babám, ha benn marad a végéig? 😀).

Szóval az értékkel se lenne gond szerintem, de egyáltalán nem biztos, hogy egyáltalán jól sikerült lemérni! Esetleg menj el egy másik orvoshoz is UH-ra, biztos megnyugtat majd!

2023. márc. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!