Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 naposan már lehet szívhang?

5+3 naposan már lehet szívhang?

Figyelt kérdés
Ti mikor mentetek orvoshoz? Nekem sajnos így tudott most csak idő pontot adni vagy 9 hetesen tudnék újra menni de azt őszintén nehéz lenne kivárnom. Szerintetek korai lesz?
2023. ápr. 4. 19:51
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem lesz szívhang de attól még szerintem érdemes elmenni.

Petezsákot kell látnia plusz esetleg szikhólyagot.

Szerintem ha az ember tudja mire kell számítania, mi a normális akkor megnyugtató hogy tudja hogy jó helyen van és elindult, ez az információ is több mint a semmi.

2023. ápr. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is! Mondták páran hogy inkább várjam ki a későbbi idő pontot mert így többet fizetek magán úton feleslegesen. De én úgy érzem hogy amíg megtehetjük párommal ez az a dolog ami biztos nem felesleges. Sok más hülyeségre meg mások is hamarabb is elköltik a pénzt. :)
2023. ápr. 5. 08:44
 13/17 anonim ***** válasza:

nekem 6+0-n vol5bszívhang már

bár azóta kirrigálták a kort és ezserint már 6+2 lehettem akkor

2023. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs az elgépelések miatt 🙂
2023. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Mi volt kérdező?
2023. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Szívhang valóban nem volt. De minden rendben van! Jó helyen van, én is egészséges vagyok. 3-om hét múlva megyünk vissza. Akkor már biztosan lesz! 😊
2023. ápr. 15. 08:22
 17/17 A kérdező kommentje:
Ja és szikhólyagot látott már!
2023. ápr. 15. 08:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!