Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek mikor volt szívhangja a...

Kinek mikor volt szívhangja a babájának? Elvileg 6 hetes és 3 naposan megyek az első UHra és most elkezdtem izgulni, hogy lehet még nem lesz.

Figyelt kérdés

2022. dec. 1. 09:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanekkor mentem és volt szivhang, 2 mm-es embrió, de szerintem nincs mindenkinek ilyen korán.
2022. dec. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor még nem volt, 1 hét múlva már igen, mindkettőnél.
2022. dec. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Én az első vizsgálatra túl korán mentem, 5hét6naposan, még nem volt szívhang. Ha pár nappal később megyek már hallhattuk volna. Csak ugye első terhesség még nem voltam vele teljes mértékben tisztába, hogy mikor menjek orvoshoz. Egy héttel később 7 hetesen már jó szívműködést mondott a doki. :) Az 5. héten a szívcső spontán verni kezd, de még nem hallható, csak majd a 6.héten. Szerintem nálad már hallható lesz, ha tényleg 6hét 3 napos leszel akkor. Ha esetleg pár nappal fiatalabb az embrió és még nem hallható szívműködés az is teljesen normális még korai a terhesség.
2022. dec. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
7+1 illetve 7+3. Elötte 1-1 héttel nem volt egyikőjüknek sem.
2022. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Lehet érdemesebb lett volna picit későbbre foglalni időpontot, de már most is számolom vissza a napokat annyira izgatott vagyok. (első terhesség) Azért remélem már hallható lesz. Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. dec. 1. 09:41
 6/32 anonim ***** válasza:
7%
A vedőnőm 14 hetesen pl azt mondta nem.biztos hogy megtalálja.:)De uh ha nem is mondják hallod majd azokat akis dobbanásokat.Szerintem...
2022. dec. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
76%
Nálunk csak 9 hetes terhességet fogadnak, de 6 hetesen véreztem, bementem a kórházba és akkor volt “valami” de még nem szívhang. 9 hetesen már szépen lehetett hallani.
2022. dec. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Igazából minél többet olvasgatok utána, annál jobban kezdek belezavarodni, hogy most hányadik hétben is lehetek. De majd az orvos megmondja. :)
2022. dec. 1. 09:53
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 6 hetesen nem volt még, csak 7nél.
2022. dec. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
A 6 hét 3 nap, már például nem azt jelenti, hogy a 7. hétben vagyok, tehát 7 hetesnek számítok?
2022. dec. 1. 10:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!