Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek volt terhes osztályt...

Valakinek volt terhes osztálytársa?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról kiderült hogy terhes. 16 éves egyébként

2023. ápr. 6. 06:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, sőt még általánosban volt
2023. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 NTBS ***** válasza:
77%
Én tanítottam olyan lányokat, aki hetedik illetve nyolcadik osztályos korukban már áldott állapotban voltak.
2023. ápr. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor még általánosba jártam, a környékünkről az egyik lányról sutyorogták, hogy gyereke született, és örökbe adták. Hetedikes vagy nyolcadikos lehetett akkor, az iskolából is kimaradt arra az időre.
2023. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Apukámnak volt 14 évesen, TERVEZETTEN terhes diákja. Mindenki tudta, hogy terhes, nem szégyellte, a szülők is támogatták, sőt ők noszogatták a lányt, aztán kivették a suliból végleg, hogy akkor mától babázni fog meg szülni még többet. Durva.
2023. ápr. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban több is, 1 kivételével mind otthagyta az iskolát (bár már nem emlékszem, hogy melyiknél mi jött előbb, az suliból kiesés vagy a terhesség). Az az egy azért csinálta végig, mert már közel volt az érettségi.
2023. ápr. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak volt osztálytársam terhes (megbukott). Ő is 16.
2023. ápr. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy osztálytársam mikor elkezdtük a középsulit, rá 1 évre 16 évesen terhes lett. A szülei kivették a suliból. Azóta kb pont ennyi idős most a lánya. Gondolom a szülei segítségével felnevelte, szerintem iskolát is végzett később, dolgozik és pesten élnek. Gondolom azért ez a ritkább eset, hogy így összeszedte magát annak ellenére, hogy ilyen fiatalon szült.
2023. ápr. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak olyan volt hogy hallottam, hogy a volt általános iskolai osztálytársam 16 évesen szült.


Én top50-ben lévő gimnáziumba jártam, ott ameddig oda jártam nem volt senki terhes, egyik évfolyamon se.

Sőt később egyetemen se.

Egyetemen volt olyan hogy valaki úgy felvételizett hogy már volt gyereke, de olyan hogy valaki terhesen járt volna órákra nem volt.

2023. ápr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A 8-ast pepitában írhattam volna én is.


Viszont a másik top suliból ismerek olyat, aki terhes lett. De én màr nem sulis voltam, máshonnan ismerem.


Mondjuk nálunk bukás sem volt.

Aki 2-esekkel haladt, annakbis javasolták az iskolaváltást, mert túl erősnek bizonyult neki..

2023. ápr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
1997-ben, 17 évesen 2 osztálytársam is szült, néhány hét eltéréssel. De volt olyan is az osztályban, akinek abortusza volt 16 évesen. Középkategóriás eü. szakközép volt, nem a legalja suli.
2023. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!