Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jött egy új lány az osztályba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jött egy új lány az osztályba, aki nagyon tetszik, sokat beszélgettünk az utóbbi időben, de kiderült, hogy terhes. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Vélemény? Szerintetek van így értelme tovább tepernem? Nincs együtt sem az apával, sem mással. 16/f

2018. szept. 16. 01:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd. De ezt neked kell tudni. Ha te képes vagy 16 évesen elfogadni, hogy más gyerekét kell majd nevelned ha hosszabb távra tervezel vele akkor hajts rá. De azzal számolj, hogy a szüleid nem igazán fogják támogatni
2018. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd.. 16 évesen ha így összefekszik valakivel, akkor baromira felelőtlen.. Nem való neki kapcsolat..
2018. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Hagyd leszel még szerelmes hidd el!!!!
2018. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba sztem
2018. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
Felnőtt nőként és anyaként mondom, hogy felejtsd el. Még csak 16 éves vagy. Még nekünk 30 fölött is nehéz a gyerek mellett fenntartani az egzisztenciát, Te meg még ki sem építetted. A gyerek baromi sok munka, lemondás, néha még úgy is visszacsinálná az ember az egészet házasságostól, gyerekestől hogy amúgy normálisan felnőttként házasodott, közös a gyerek. Persze ahogy nőnek a gyerekek, úgy könnyebb és jobb lesz minden, de ti még gyerekek vagytok. Én kétszer szültem, sem alul, sem a mellem, sem a hasam nem olyan már, mint egy nem szült nőnek. szülés után mikor megláttam, elsírtam magam és nem tudtam melyik lyukam melyik. Persze visszarendeződik valamennyire, meg férjnek jó lesz az, de te még ne add alább...szerintem
2018. okt. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Bruh, hát a gyerekeid biztos boldogok lehetnek, hogy az anyjuk visszacsinálna mindent.
2018. okt. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Magyar körülmények közt felejtsd el.

Ha csak nem ő szűz Mária.

2020. okt. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!