Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Strepsilst lehet szopogatni,...

Strepsilst lehet szopogatni, ha fáj a torkom? 33 hetes vagyok. Vagy inkább Hals-t?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, nem szabad. Bár egy-két szemmel nem hinném, hogy ártasz. Én torokfájásra HOmeogene9-et szedtem, és natúr ettem a fokhagymát. Egy nap alatt elmúlt, pedig én mindig hetekig beteg vagyok.
2010. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az orvosom a Tantum Verde-t ajánlotta terhesség alatt, bevált.
2010. okt. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia!Mentolosat nem szabad enni egyet sem mert ártani nem ártasz a picinek de kellemetlenül érezheti magát majd odabent..Strepsilst lehet,de csak azt a mézes változatát nekem is az ajánlották.
2010. okt. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha fáj a torkod gargarizálj jó sós vízzel, naponta többször!garantáltan elmúlik!nekem csak ez válik be!Amikor olyan durva lett, hogy éjjel sem tudtam nagyon aludni, akkor éjjel is felkeltem, gargarizáltam és 1-2 napon belül elmúlt teljesen!És ennek tuti nincs mellékhatása:)
2010. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippet! megpróbálom a sós vizet
2010. okt. 8. 16:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is a sós vízre szavazok, gyorsan hat! Tengeri jódozott sós vízzel.
2010. okt. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tantum Verdét lehet nyugodtan, engem nagyon hamar rendbe hozott, a szájba fújós spray, de van szopogatós is.


18 h km

2010. okt. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!