Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetes kismama vagyok. Ha...

38 hetes kismama vagyok. Ha elkezd nyílni a méhszáj, akkor lehet használni caneseten kúpot? Nem tudom hogy nyitva van-e egy hete még nem volt, és előjött a gombám újból. A dokim nem tudom elérni csak hétfőn. Sztetek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Háááát, jobb lenne, ha orvossal tudnál beszélni. Canestent elvileg használhatsz terhesség alatt is, na de hogy nyitott méhszájjal... Hát, nemtom. Talán csak a krémmel kenegesd, az is használ v.mennyit, és legalább nem jut belőle feljebb, mint a kúpnál. Ha viszont nem kezeled, baj is lehet belőle, a babára nézve.
2010. okt. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ne aggódj, a babának nem lesz semmi baja!!vagy 4 dokitól kérdeztem hogy okozhat-e gondot a babának, mindenki nyugtatgatott, hogy azért rendesen védve van, nem kell aggódnom.Persze kúpot én is használtam.

DE pont vasárnap mentem be az ügyeletre(fura folyás miatt, de mint kiderült, valószínű a nyákdugó távozik)és mondtam a dokinak, hogy használtam kúpot, de nem vagyok benne biztos, hogy teljesen rendbe hozott.Azt mondta ne is várjam, hogy teljesen jól legyek, főleg így a vége felé, a szervezet teljesen a babára koncentrál.Nem is írt ki másik kúpot...kérdeztem, hogyha nyílna a méhszáj, akkor esetleg a babának árthatna ha lenne valami, azt mondta nem igazán, azért a burok is védi.De ha elmegy a víz, vagy fájásaim vannak, menjek be...

Igazából tényleg a dokit kéne megkérdezni, de ha most jött elő a gomba, nem hinném, hogy a hétvégén bármi gond történne...

Remélem tudtam segíteni, én is ma vagyok 38 hetes és már várom, hogy megszülessen a babuci, néha az agyamra megy ez a folytonos "folyás" kérdés...de eddig engem minden doki csak nyugtatgatott, hogy ne aggódjak.

2010. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

NAGYON KÖSZÖNÖM!

HÉTFŐN RÁKÉRDEZEK TŐLE MINDENKÉPP ÉS HA NAGYON ELŐJÖNNE,AKKOR ELHASZNÁLOK EGY KÚPOT!

KÖNNYŰ SZÜLÉST!

2010. okt. 8. 11:56
 4/4 anonim ***** válasza:
neked is:)
2010. okt. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!