Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki pecsételő...

Volt olyan aki pecsételő vérzésekkel letudta a vetélést, és nem erősödött fel?

Figyelt kérdés
Kora terhesség esetén.

2023. ápr. 8. 09:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
10-es görcsöltél is?
2023. ápr. 8. 17:41
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
Én se értem, miért kell 5 kérdést feltenni erről. Nem, a vetélés nem csak pecsételéssel jár, értsd meg, menjél orvoshoz.
2023. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is mindenképp menj el orvoshoz, és nézzenek meg!
2023. ápr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mar voltam
2023. ápr. 8. 18:11
 15/17 anonim ***** válasza:

De mikor voltál?

Mert ha nem indul be a vetélés, akkor is meg kell nézetni magad ÚJRA!!!!!!!!!! mert lehet hogy semmi baja a babának és csak progeszteronra lenne szükséged, illetve ha méhen kívüli akkor is nézzék meg ÚJRAAAAA!!!!!!!!!! mert lehet mostmár észreveszik, ha úgy van. Nem játék ez, hidd már el. Azóta hogy voltál dokinál eltelt egy csomó idő, simán látszódhat bármi.

Én 2 naponta mentem vissza, és jól is tettem, mert úgy volt nem lesz baba, de végül semmi baja nincs, kellett kapnom gyógyszereket a vérzésre és ennyi.

2023. ápr. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15 vagyok,

Hozzáteszem én is görcsöltem és pecsételtem, azt hittem elvetélek már, lehettem kb 5hetes, egy éjszakát olyan erős görcseim voltak, hogy azt mondtam oké itt a vége, mivel már átestem 2 vetélésen, ugyanúgy éreztem magam, de a vérzés nem erősödött. A korházban írtak fel erősebb magnéziumot, és feküdni kelett 2 hétig, mire megszűnt minden gondom.

2023. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok, nem görcsöltem. Én a görcs és az erős vérzés hiánya miatt reménykedtem, hogy nem vetélés van, mert ugye mindenhol ezeket olvastam, mint tünet.

Egyedül valami erősebb, idegesitő kapirgálást éreztem ott, ahol beágyazódott.

2023. ápr. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!