Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt olyan aki pecsételő...

Volt olyan aki pecsételő vérzésekkel letudta a vetélést, és nem erősödött fel?

Figyelt kérdés
Kora terhesség esetén.

2023. ápr. 8. 09:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetetlen, illetve abban az esetben orvos, és ha nem él, akkor műtenek, mert nem tisztult ki magától.
2023. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
4-5 hetes terhesség esetében is?
2023. ápr. 8. 10:05
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha be tudott ágyazódni a baba, akkor valamennyire meg kellett, hogy vastagodjon a méhnyálkahártya, aminek távoznia kell, és az mindenképp legalább egy normál vérzéssel jár, nem pecsételéssel.
2023. ápr. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
1 betét is sok egy napra, és ez már a 4.nap
2023. ápr. 8. 10:13
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Akkor szerintem (kb azonnal) keress fel egy orvost.

Lehet nem is vetélés, csak egy haematoma. Vagy barmi.

Kizart, higy egy vetélés ennyi.

2023. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

4-5 hetes terhességnél is, igen legalább egy rendes, de inkább erősebb menzesz a jellemző.

Ilyen korai terhességnél valószínűbb az otthoni vetélés, és ki is ürül magától, mint egy idősebb terhesség esetében, de simán lehet, hogy szükséged lesz orvosi kivizsgálásra, ott megmondják kell e műtét.

A pecsételő vérzés korai szakaszban egyébként előfordul. Én az ikrekkel a pozitív teszt óta kb 6-7 hétig pecsételtem és görcsöltem, legalább 3x voltam korházban meg ügyeletes dokinál is, hogy mi a fene van már, de semmi gondot nem találtak és a babák is jól voltak. Mai napig sem tudni mi okozta 🤷‍♀️

2023. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
31%
Meg hány kérdést írsz ki?????!!!!
2023. ápr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minimum menzesz erősségűnek lennie kell.
2023. ápr. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

3-4 napos alig vérzéseim szoktak lenni.

5hetes vetélésnél átlagtól erősebb és 7 napig tartó volt!

2023. ápr. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen derült ki, hogy a petevezetéken van az embrió. Addig folyamatosan pecsételtem.

Rögtön kórházba utaltak, naponta kétszer néztek meg hüvelyi és hasi ultrahanggal. 3 napig voltam bent, és végig napi 1 betét kellett, nem erősödött a vérzésem, kitisztultam műtét nélkül.


3 hónapra rá újra teherbe estem, annak a terhességnek meg most itt szuszmákol a sikeressége.

2023. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!