Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés után végeztetek...

Vetélés után végeztetek valamiféle vizsgálatot az ok kiderítésére?

Figyelt kérdés

Vérvétel, bármi.

Magától mondta a doki, vagy ti kezdeményeztétek?



2023. ápr. 11. 09:16
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Három vetélés alatt nem nagyon tudnak semmit se vizsgálni, mert nem figyelhető meg tendencia. Nekem "csak" egy volt, így fel se merült, de a következő terhességem elején kaptam progeszteront, hogy HA esetleg a vetélést prog. hiány okozta, akkor ezen ne múljon.
2023. ápr. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%
Mikor anya terhes volt velem kapott valamit, biztos ez a progeszteron hogy ne szülessek meg hamarabb, nem tudom hány hónapos volt akkor
2023. ápr. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy vetélés után még nem szoktak kutakodni. Cukor és pajzsmirigy értéket néznék, de mivel nekem az kezelve van/volt és az érték is tökéletes volt, így nem érdekes. Illetve egy sperma vizsgálat sem árthat, mert a sperma nem megfelelő minősége is okozhat vételèst. Viszont a férjemnek ezt is nézték és tökéletes volt. Így mi nem mentünk/megyünk tovább. Reméljük a következő megmarad. Ha nem, akkor megyünk tovább.
2023. ápr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem 2 vetélésem volt, mindegyik után született 1-1 gyerekem. Akármilyen durván hangzik is, a vetélés a legtöbb esetben természetes szelekció, az élettel összeegyeztethetetlen bármilyen - genetikai vagy egyéb - rendellenességek kiszűrése a szervezet által. Normál esetben nem kell, hogy bármi álljon a háttérben, és 1-2 vetélés esetén nincs ok feltételezni, hogy más miatt történt. Persze a sokadik után egészen más a helyzet, ill. ha vannak eleve gyanúra okot adó tényezők, de felesleges ezen rugózni, amíg egy olyan orvos, akiben megbízol, mást nem mond.
2023. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!