Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normàlis hogy 6 hetesen nincs...

Normàlis hogy 6 hetesen nincs semmilyen vele járó érzésem?

Figyelt kérdés
Nincs hányingerem, rosszul létem, szagokra se vagyok érzékeny. Sűrűbben pisilok, többet iszok és a melleim fájnak nagyon de egyébként semmi.
2023. ápr. 11. 11:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2023. ápr. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Nekem sem volt semmi. Nem muszáj megpusztulni a hányástól... Örülj neki. Én is örültem. Főleg, hogy egyszerre voltam terhes a húgommal (neki a 2. volt), és ő minden terhességét (3) végighányta.
2023. ápr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, csak első babóca. Kicsit még tapasztalatlan vagyok.
2023. ápr. 11. 12:19
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én a 8. hétben vagyok, és semmi tünetem nincs, max. egy kis mellfeszülés, de még csak fáradékonynak se mondanám magam. Egy ideje azt várom, hogy majd mikor jön a fekete leves, de még mindig semmi. Úgyhogy kicsit bizakodom, hogy talán szerencsés vagyok, mert általában nem szoktam az lenni :)
2023. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sűrűbben pisilok, többet iszok és a melleim fájnak nagyon


Tehát akkor van jele.

2023. ápr. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
15. héten járok és nekem sincs, nem is volt
2023. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 38 hetes terhes a második kislányommal. Sem most sem az előző terhességnél nem volt rosszullét. Az előző terhességem alatt kb 25 héten volt hogy undorodtam ételektől. Előtte simán ettem étteremben vagy rendeltem, de akkor konkrétan megnyitottam a NetPincért és abban a pillanatban már öklendeztem is. Előnyömre vált, mert akkor csak azt bírtam megenni amit én főzök ( szerintem akkor tanultam meg igazán főzni) 😂 A mostani terhességnél nem volt kaja vagy szag undor. Én akkor éreztem magam igazán terhesnek mikor elkezdődött látszani és elkezdtem érezni a babát, mert annyira nem volt semmi " tünetem ". Szóval ne aggódj, ha végig jól vagy az is teljesen normális. Boldog babavárást!🥰
2023. ápr. 14. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen kicsit én azt érzem hogy nem érzem hogy terhes lennék. Már a melleim sem feszülnek, de minden rendben van voltunk orvosnál is. Majd ha nől és érzem őt biztosan más lesz. :)
2023. ápr. 15. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!