Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális-e, hogy 9+5 hetes...

Normális-e, hogy 9+5 hetes terhes vagyok, és nincs semmilyen tünetem? 6-7 hetesen voltak csak rosszullétem. De már kb.2-3 napja még a melleimet sem érzem hogy feszülnének. Normális ez hogy semmit nem érzek, mintha nem is lennék terhes?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, normális, örülj neki. :)
2014. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális. nekem azon kívül, hogy elmaradt a menszim semmilyen tünetem nem volt. Hízni minimálisat híztam, hasam sem volt. Gratula a babához.
2014. dec. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én első perctől nem éreztem semmit úgy tudtam meg hogy terhes vagyok hogy nem jött meg az utolsó két hónapban volt egy kicsit már rossz a nagy poci miatt nem volt jó sehogyan sem.
2014. dec. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9+4 hetes vagyok, nekem sincs semmi tünetem. Nem nagyobb a mellem, nem feszül, nem fáj, a formája is, olyan, mint eddig. nincs hányingerem, nem vagyok kívánós, egyszer émelyegtem, mikor egy reggel éhgyomorra vettem be a Gravidát.

Én lombikos vagyok és én csak a hiperstimuláció tüneteit éreztem 6 hetesen, az elmúlt, azóta semmi, én örülök.

2014. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ennyi idősen múltak el a rosszullétek és ugyanígy beparáztam, még kérdést is írtam itt a gyakorin . Én sem éreztem magam terhesnek de közben semmi baj nem volt. De nyugodj le ez normális, bnőmnek meg 8. Hetesen múlt el a rosszullét.
2014. dec. 17. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat,de én ennek ellenére mégis úgy gondoltam elmegyek az orvosomhoz,aki elküldött uh.-ra,ahol megerősitette hogy minden rendbe van. Van szívhangja és láttam ahogy elevenen mozgolodott! Köszönöm még egyszer a válaszokat! Egy megnyugodott, és egybe egy boldog kismama!
2014. dec. 17. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!