Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha terhes valaki milyen...

Ha terhes valaki milyen gyakran hány és milyen sűrűn van hányingere? És mekkora az esély rá?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy terhes vagyok még a havimnál nem tartok. De 3 hete heti 1x hányok.

És idáig sose hánytam.

Az lehet terhesség jele?



2023. ápr. 14. 07:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azért hányni terhesen, nekem sikerült napi tízszer. De neked nem attól van. Kimaradt menstruáció után 3 héttel kezdődött.
2023. ápr. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
3hete jöhetett meg a menzeszed. De ha 3 hete hánysz miért nem keresed fel a gáziorvosod.
2023. ápr. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ha még nem esedékes a menstruációd, akkor ilyen korán még nem lehetnek hasonló tüneteid. A hányás/hányinger egyébként nem mindenkinél jelentkezik várandósság alatt (nekem sem volt még hasonló), így van rá esély, hogy valami más bajod van, gyomorfertőzés stb. Szerintem fordulj orvoshoz.
2023. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én dpo 14. teszteltem erős pozitívat, rá kb 4 nappal kezdtem el hányni, ma vagyok 9. hétben és kb 5 nap kivételével minden nap hánytam sajnos. Ha terhesség miatt fogsz hányni az észre fogod venni, más mint egy sima hanyasos vírus vagy akármi. Simán lehet egyébként, hogy az agyad elhiteti a szervezeteddel, hogy na most össze jött és emiatt hánysz.. Nekem is volt ilyen, annyira vágytam a pozitív tesztre, hogy a mellem fájt, a hasam húzódott. Aztán mikor pozitív lett a teszt akkor semmi tünetem nem volt, csak nem jött meg.
2023. ápr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!