Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyakran van hányingerem,lehet...

Gyakran van hányingerem,lehet valamilyen gyógyszert szedni? Szabad-e? 6hetes terhes vagyok

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 10:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha lehet kerüld a gyógyszert! Inkább reggel felkelés előtt rágcsálj el néhány szem háztartási kekszet és így majd enyhülni fog a hányingered és ez különben is hamarosan elfog múlni, olyan 12. hét körül. Boldog babavárást egy lehendő anyuka :))

2009. jan. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egész terhesség ideje alatt, de legfőképp az első 12 hétben semmilyen gyógyszert nem ajánlatos bevenni, mert ezzel árthatsz a babának. Hányinger ellen már a felkelés előtt rágcsálj el egy kis kekszet, de segíthet egy pohár tej is.


Boldog babavárást!

2009. jan. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi nagyon aranyosak vagytok
2009. jan. 19. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet szedni MagneB6-ot, ha nagyon rosszul vagy, akkor helyette B6-ot.

Én a 9. hétben vagyok és van olyan nap, amikor felkelni is nehéz, olyan rosszullétem van. Úgyhogy a keksz evés sem jött be.

Mondjuk a MagneB6 sem sokat javít szerintem a helyzetemen, de az a lábgörcsre is jó, meg hasfájásra.

2009. jan. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én nagyon szenvedtem a hányingertől és nekem ráadásul eltartott kb. a 17. hétig. A jéghideg mentes víz vagy 100%-os gyüm.lé segített, de mellette szedtem Espumisant, Renniet (gyomorsavra) és néha B6 vitamint, amikor már nagyon nem bírtam. De más gyógyszert ne szedj, hacsak az orvosod nem engedi.

Kitartás, el fog múlni!

Boldog babavárást!

2009. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! En is kuzdottem a hanyingerrel az elso harom honapban, neha most is ram tor.

Ami a lehetseges megoldast illeti csatlakozom az elottem szolokhoz. En meg szedtem gyomber kapszulat es az is bejott, olcso volt es barmelyik gyogyszertarban kaphato.

2009. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!