Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen érzés, amikor a...

Kinek milyen érzés, amikor a baba mozog a pocakban? Kellemes vagy fáj?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyik sem, bár a végén már igen kellemetlen. Mintha valaki belülről tapogatná a hasad. De függ, hogy hol tapad a lepény, nekem elöl tapadt, ezért nem éreztem olyan intenzíven, mint akinek hátul.
2023. ápr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kellemes volt nekem 😀
2023. ápr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A végén tud fájni ha pl olyan helyen rúg meg pl méhszájon,bordán,gerincen stb amúgy jó érzés én szerettem
2023. ápr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt kellemes, nem fájt, de nem is szerettem, olyan érzés amilyen, hogy valaki cseszteti a hasadat belülről
2023. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem! 19 hetes vagyok. Néhány hete érzem mozogni. Már minden nap, de nekem ő a harmadik babám:)

A vége felé amúgy tud fájdalmas is lenni és bizony kellemetlen is.

2023. ápr. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a végén fájt, amikor nyújtózott bennem, vagy nem tudom mit művelt, lent olyankor fájt nekem, ezen kívül kellemes, és semleges érzés volt.
2023. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én fájdalmat sosem éreztem.
2023. ápr. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Most vagyok a 29. hétben, azért tud úgy helyezkedni és úgy rúgni, hogy fájjon, elég nagyokat nyújtózik, de azért többnyire nem fáj. Az kellemetlen még, amikor a hólyagomat fejelgeti és állandóan pisilnem kell. Arra nem emlékszem, hogy a nagyobbik fiammal milyen volt, úgy rémlik akkor nem fájd, de lehet csak elfelejtettem már. :) Mindkettővel hátsó fali a méhlepény, az első kb végig fejvégű volt, a második most éppen az, jó lenne, ha már nem fordulna meg.
2023. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Első gyerek mellső fali, második hátsó fali lepényes volt. Az elsőt úgy kellett piszkálni hogy érezzem, az nekem nem volt kellemetlen. Most a második trükkös, nagyon hamar éreztem (14. hét) és azóta elég kis dúvad, úgyhogy néha fáj is, de igen sokszor kellemetlen. Cserébe soha nem piszkálom, mert tudom hogy jól van, szóval ez az ára.
2023. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kellemes, soha nem fájt.
2023. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!