Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen érzés, amikor a...

Kinek milyen érzés, amikor a baba mozog a pocakban? Kellemes vagy fáj?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kellemesnek nem mondanám (ha nem a lelki vonulatát nézem), fura. A vége felé már kifejezetten nem volt jó érzés és tudott fájni.
2023. ápr. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Én kíváncsi vagyok, milyen lesz, ha nekem is lesz kisbaba a hasamban 😊

#5, #8, gratulálok a picurhoz! Boldog babavárást ❤️

2023. ápr. 16. 17:05
 13/14 anonim ***** válasza:

Első gyerekkel csak néha volt kellemetlen, amikor úgy nyújtózott, hogy a bőr kényelmetlenül feszült. De ez már a terhesség végén, egyébként bár fizikailag nem volt kifejezetten kellemes érzés (inkább semleges), lelki oldalát tekintve nagyon szerettem :)

A második egy kicsit keményebben tolta az ipart :D Ő bordát is repesztett. Sokszor fájtak a rúgásai (magzatvíz mennyisége mindig normális volt, szóval nem azért fájt, simán tényleg nagyon durva volt odabent). De ő is már a terhesség későbbi szakaszában kapcsolt rá, a második trimeszterben még viselhető volt simán (bár megvan a pillanat- szerintem-, amikor sikerült berepesztenie a bordám, ami természetesen csak szülés után pár héttel gyógyult már meg, és az bizony a második trimeszter utolsó napjaiban volt).

Ennek ellenére a legkülönlegesebb élmény, amit valaha tapasztaltam. Főleg, hogy megnyugtató érzés odabent érezni a picit, legalábbis engem mindig nyugalom öntött el, ha éreztem bent matatni őket, olyankor biztosan tudtam, hogy minden rendben velük :)

2023. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
fura :) minel nagyobb annal furabb persze. egyszer volt hogy kicsit fajt de akkor mar oriasi volt es majdnem aludtam aztan ugy bordan rugott. nem lehet mihez hasonlitani de egybol tudod ha megtortenik
2023. ápr. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!