Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Napokig tartó éles fájdalom...

Napokig tartó éles fájdalom normális 25 hetesen?

Figyelt kérdés

25 hetes vagyok és tegnap reggel kezdődött. Bal oldalon petefészek környékén, így a hasam/méhem közepétől balra, a "pocak alatt" fáj. Ilyen éles fájdalomnak tudnám leírni. Ha sokáig ülök/fekszem elmúlik, de mikor leülök/lefekszem akkor tompán fáj. Ha felállok vagy sétálok megint kezdődik elölről.

Baba ugyanúgy mocorog és nem társul hozzá vérzés sem. Kicsit olyasmi mintha ovulációs fájdalmam lenne, csak intenzívebb (bár nem tudom kinél mennyire szokott az lenni, én csak ritkán szoktam megérezni).

Magnézium citricit szedek 3x2-t vagy 4x2 + 1 tasak magnosolv.



#fájdalom #25 hetes #baloldali fájdalom #napokig tartó fájdalom
2023. ápr. 19. 05:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Húzódnak a méhszalagok. Elég jellegzetes fájdalom, mindegyik terhességemnél félidő után lett jellemző. Nekem leginkább a séta váltotta ki.
2023. ápr. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valószínűleg az lesz. Délutánra szerencsére enyhült. Csak eddig nem tartott ennyire sok ideig, hanem beleszúrt és ennyi.
2023. ápr. 19. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!