Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7+4 hetes terhes vagyok,...

7+4 hetes terhes vagyok, enyhültek a tüneteim. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Amint írtam 7+4 hetes terhes vagyok, dokinál pont egy hete voltam kisebb vérzés miatt azóta szedem a progit és a magnéziumot, a babával minden rendben volt, szívhang is volt már. Pár napja viszont enyhültek a tüneteim , főleg a mellem nem feszül már annyira és jobb a közérzetem is , a kaja undor néha meg előjön de egyre ritkábban. Nagyon aggódom hogy baj van a babával . Dokihoz több mint egy hét múlva van időpontom, első terhességem. Saját tapasztalatokat szívesen meghallgatnák…

2023. ápr. 20. 16:50
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Ebből nem lehet következtetni. A tünetek jönnek-mennek. Nekem pl soha nem volt terhestünetem, pedig háromszor voltam terhes.
2023. ápr. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Az eszedben sem jut, hogy véletlenül, egészen véletlenül használnak, amit szedsz?
2023. ápr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam , hogy befolyásolná a tüneteket bármelyik gyógyszer is…
2023. ápr. 20. 17:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 8+4, nekem is minimálisan enyhébbek a tüneteim mint egy hete, kicsit jobban eszek.

Én is úgy gondolom, hogy ez napról napra változó dolog, ebből semmire nem szabad következtetni. Perpill örülök hogy nem undorodom mindentől. :)

2023. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

6+5 voltam megállapításon sztkban. 7+5 visszamentem másod véleményt kérni egy magán orvoshoz progival kapcsolatban (sztk orvos le akarta állítani egyik napról a másikra a napi harmat)

Szval pont úgy jött ki nekem hogy elmúltak kb teljesen a tünetek 6+5re

Féltem én is, vajon baj van-e, de megnyugtattak a 7+5 UHn, hogy teljesen okés is lehet ha elmúlnak, szóval ezzel nem igazán szabad törődni.

Azóta ismét visszajött, 7+6 hányassal kezdtem a napot, előtte nap elkiabáltam, hogy elmúltak a tünetek

2023. ápr. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam az ikrekkel, vérzéssel kezdtem, progi kúp, panangin. 5hetesen volt ez kb még az idejét se tudták megmondani mert a menzeszem óta egy hónap is kimaradt de sehogy se jött ki a matek, na mindegy nem ez a lényeg. Most 11 hetes vagyok velük. Elejétől 8 hetesig olyan rosszul voltam hogy felkelni se tudtam, 0-24 hányingerem volt stb. 8 hetesen meg egyik napról a másikra minden bajom megszűnt... én is féltem menni a 9hetes UH-ra hogy nehogy baj legyen, de ott kalimpáltak mindketten nagyot nőve :))
2023. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, megnyugodtam valamilyen szinten… bízom benne hogy minden rendben van odabent 🙏
2023. ápr. 20. 19:49
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek gratulálok a kis pocaklakókhoz!
2023. ápr. 20. 19:51
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
10-11. héten elmúlt az összes tünetem, és egészen a szülés megindulásáig semmilyen tünetem nem volt. Én is folyton aggódtam, de néha (nem volt túl aktív) éreztem, hogy mozog a fiam, ez megnyugtatott. Majd akkor nyugodtabb leszel, ha már érzed őt.
2023. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél minden tünet elmúlt a 9.héten, sajnos a baba elhalt. :(


Masodiknál a 11. Héten szintén elmúltak a tünetek, annyira féltem... de mostmár a 36. Héten vagyunk. Nem tudsz valahogy előbb bemenni a dokihoz, hogy megnyugodj?

2023. ápr. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!