Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes vagyok, most mintha...

17 hetes vagyok, most mintha másképp érezném a hasamban a dolgokat, ez normális?

Figyelt kérdés

Eddig feszülősebb érzés volt, sőt mintha talán nagyobbnak is láttam volna a hasam.

Már egyszer éreztem ilyen fura buborékos dolgot is pár napja, azóta semmi.

Vékony vagyok így már régóta látszik a hasamon a kis dudor.

Nem baj ha ma nem "feszül" mint eddig? Kicsit meg is ijedtem, plusz a 18 hetes genetikai ultrahang miatt is eléggé beparáztam, oylan rossz dolgokat olvastam :(


Tapasztalatok?



2023. ápr. 20. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értem, mire gondolsz, de teljesen normális máshogy érezni magad. Pl. egyik nap lehet, hogy jobban fel vagy puffadva, másnap meg semmi. Vagy egyik nap "nagyon terhesnek" érzed magad és a lépcsőn alig bírsz felmenni, másnap meg tele vagy energiával. Hamarosan jobban érzed majd a magzatmozgásokat is, az is egy új érzés lesz. A 18 hetes UH-ról sok rossz dolgot lehet olvasni, de ennek az is az oka, hogy az a rengeteg nő, akinél végül mindent rendben találnak, nem gondolja, hogy érdemes lenne írni róla. Normális dolog izgulni miatta, én is izgultam, de ne félj amiatt, amit az interneten olvasol. Tényleg sokkal nagyobb esélyed van rá, hogy minden rendben lesz. :)
2023. ápr. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az a kis bubi a baba volt :))
2023. ápr. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bubi=baba


Ne olvass semmi ilyet! Ne rémísztgesd Magas!

2023. ápr. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!