Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Normális, ha egy 14 éves...

Normális, ha egy 14 éves gyerek ehetetlen dolgokat eszik?

Figyelt kérdés
Falat, ceruzát, stb. De rendesen, mintha csokit enne.
2022. nov. 8. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
Vagy retard, tehát szellemileg vissza maradott, vagy csak feltűnési viszketegsége van, mert nem kap elég figyelmet vagy a suliban, vagy a szüleitől.
2022. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. nov. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik közeli barátom lánya, már kicsi kora óta csinálja. Olyan 3-4 éves volt, amikor barátnőm először mesélte.
2022. nov. 8. 16:18
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 , kifejtenéd kérlek?
2022. nov. 8. 16:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már hogy lenne normális!
2022. nov. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aki azt írja hogy nem, vagy miért lenne normális, az kérem fejtse ki! Oké, odáig mi is eljutottunk hogy nem az. Inkább a kiváltó okok, indittatás, esetlegesen felmerülő lehetséges betegség(ek), étkezési zavar vagy pszihés, érdemes e szakemberhez fordulni, és ha igen, milyenhez?
2022. nov. 8. 16:39
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, a pica nevű betegség tünete, és már rég orvoshoz kellett volna vinni vele a gyereket. Csoda, hogy ennyi ideig megúszta mérgezés és/vagy gyomor- és bélsérülés nélkül.
2022. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, el kéne vinni orvoshoz. De gyorsan. (ne várjatok hónapokat)
2022. nov. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Ez valamilyen pszihés betegség, valamilyen stresszre adott reakció. Van olyan hogy valaki kényszeresen a saját haját eszi, ez hasonló állapot lehet.

Keresetek rá erre:

Trichotillomania (hair-pulling disorder)

2022. nov. 10. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia, én 29 éves vagyok és magam plul a szénkrétát eszem ilyesmi, de csak azért mert szeretem az ízét , sem retard nem vagyok sem feltünés miatt mert titokban csinálom hanem egyszerűen szeretem az állagát és az ízét
2023. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!