Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+5 napos vagyok ma, reggelre...

5+5 napos vagyok ma, reggelre enyhült a mellfeszülés, több infó lent. Tapasztalat?

Figyelt kérdés

Ma reggelre a derekam fájni kezdett, nem nagyon, de érzem. A hasam is húzódik picit. Enni is bírtam ma... Se vérzés, se pecsételés. A pozitív teszt után az arcom tiszta lett, ma sok pattanás is "köszöntött reggel". Tipikusan pms érzés most minden. Dokihoz a héten megyek egyébként. Valakivel történt hasonló a terhessége ilyen korai szakaszában?

Köszönöm, ha válaszolsz.



2023. ápr. 22. 08:18
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Teljesen normális. Amíg nincs vérzés, ne aggódj.
2023. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj ne görcsösen figyelni mindenre különben a végéig megbolondulsz! Olyan görcs amitől le kell ulnod esetleg vérzés adhat okot, egyenként minden más normális !!

Néha itt szúr ott szúr, növekszik a méhed, nyúlnak a szallagok stb.

Boldog babavárást!

2023. ápr. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
64%

Egyrészt egyet kell értsek az előttem szólókkal, másrészt azért az nem igaz hogy amíg nincs vérzes és görcs addig minden rendben van. A magzatom 9 hetesen halt el (a tüneteim is akkor múltak el)és 11+5 kezdtem vérezni.

Emiatt is volt az a második terhessegem elején hogy mindenre görcsösen figyeltem, és féltem, de ez tenyleg nem jó!

Akárhogy is van, sajnos nem tudunk rajta változtatni, főleg ebben a korai szakaszban... ezért amikor csak lehet ki kell "élvezni" a terhesseget! :-)


a tünetek nagyon sokat változnak napról napra és amiket leírtál teljesen normális jelenségek. Lesznek jobb és rosszabb napok, ne idegeskedj. :)

2023. ápr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hetesen még egyáltalán nem stabil egy terhesség. Ha érzed, ha nem, akkor is előfordulhat, hogy elhal. És természetesen az is, hogy megmarad. 😊 Én a legején sosem veszem biztosra... Pont emiatt még terhességi tesztet sem csinálok várt előtt több nappal is. Hiszen egy pozitív teszt még nem jelenti, hogy 9 hónap múlva meg is születik. Olyan törékeny a legeleje...
2023. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok ❤️

Van már egy gyerkőcünk, de akkor teljesen máshogy éltem meg. Korábban volt egy missed ab is sajnos (akkor barnázás volt) most azért is írtam ki, mert olyan tanácstalan vagyok. Jövőhéten talán többet tudok. Nagyon szépen köszönöm, hogy írtátok 🥰

2023. ápr. 22. 10:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Senkit nem pontoztam le válaszadók. 😐 Viszont valaki(k) igen...
2023. ápr. 22. 12:06
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy nem te pontoztál le!


Sokszor azt tapasztalom, hogy mások szerint csak a jó tapasztalat hasznos. Hát őszintén barcsak ne vetéltem volna el és ne kellene leírnom hogy ilyen is van... viszont amikor teljesen nyugodtan és boldogan mentem be a doktornőhöz hiszen nem véreztem és közölte hogy már másfél hete nem növekszik, nincs szívhang, teljesen összetörtem. Én nem tudtam előbb hogy ilyen is van.


Viszont leírtam azt is hogy szerintem a tüneteid normálisak és hogy ne aggódj! :-)

2023. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Minden rendben van azóta?
2023. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen igen, minden rendben. :)

12 hetes, uh is megvolt :)

2023. jún. 6. 20:55
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó hír, velem is pont így történt most még patik is lettek, meg is ijedtem h mi van 😅
2023. jún. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!