Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha csökken korai terhességben...

Ha csökken korai terhességben (6. hét közepén) a mellfeszülés (eddig kibírhatatlan volt, mára jobb) az normális? Kinek mi a tapasztalata?

Figyelt kérdés

Első terhességem, nem volt eddig hányinger, csak az őrült mellfeszülés jelezte, meg az alhasi szurkálás, hogy baba van meg persze a teszt. Pénteken voltam orvosnál, az ég világon nem mondott semmit, csak azt, hogy keressem fel a védőnőt, meg hogy 6. hét 4 nap. De azt hogy van-e szívhang, méhen kívül v belül van ilyet semmit.

Erre szombat este elkezdett fájni a hasam olyan tompán, nem a szurkálásszerűen, azt már majdnem meg is szoktam, kb 10 perc volt ez maximum, utána még egyszer este, és kész. Reggelre meg már nem is fáj annyira a mellem, viszont olyan hányinger van, hogy alig megy le a kaja a torkomon és nagyon fáradt vagyok ami eddig nem volt.

Lehet vetélés esetleg hogy csökkent az a tünet? ... Az a baj hogy a nődokihoz ha holnap kérnék időpontot, 2 hét múlva adná.

Szedek magnéziumot és palástfű teát (így, bio módszerrel a tea segítségével jöhetett össze a bébi valószínűleg) de hogy még ott van? V nincs? .... Volt már valakinek ilyen? Most várjak még 2 hetet és lehet hogy már nem is él szegényke? ...

Azt olvastam hogy ha a mellfeszülés csökken az nagyon nem jó jel.

Kérlek adjatok tanácsot. Köszönöm előre is.



2016. jún. 5. 09:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezért ne aggódj. A tünetek változóak. Én 4 hetesen iszonyatosan szédültem és hányingerem volt. 5 hetesen elmúlt. A mellfájdalom az egyik nap volt, másnap semmi vagy nem annyira. És minden rendben volt a picivel :)
2016. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!! De jó lenne ha minden jól alakulna :) gratulálok Neked :)
2016. jún. 5. 09:52
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm :) hidd el nálad is minden jól fog alakulni :)
2016. jún. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is őrült mellfeszülés és mellnövekedés volt egészen idáig (9 hetes 1 napos kismama vagyok), és nekem tegnap estétől megszűnt ez, én is aggódom, hogy vajon miért? Nekem is első terhességem és akkor voltam dokinál amikor te, azaz 6 hét 4 naposan, de nálunk szívhang is volt. Meg nekem meg semmi tünetem, nincs hányingerem, csak néha-néha kis émelygés és nem vagyok álmos sem. Annyi van hogy minden éjszaka legalább 1-szer ki kell mennem pisilni, na ez még mindig tart. De állítólag a tünetek jönnek-mennek...én reménykedem hogy minden rendben van, de ezt előre úgyse lehet tudni.

Szerdán megtudom, mert akkor leszek legközelebb dokinál!


Remélem mindkettőnknél rendbe van minden!

Boldog babavárást!

2016. jún. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Neked is!!!!!!:) Ez a hányinger túl gyors és hirtelen :) De nekem már minden ijesztő így elsőre :) lehet hogy túlparázom :) Majd írd meg, hogy mit mond az orvos, ha van kedved :)

Nekem azt mondták: ha nagy a hányinger, lány lesz - kolléganőimnél 100%ban bejött.

2016. jún. 5. 10:59
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is így volt, és nem volt semmi baj. Bocsi, de valamit nem értek. Többen is írják, hogy 1-2 hétre ad a doki időpontot. Ez hogy lehet? Nálunk rögtön másnap mehetsz, a magán doki meg akár azonnal is fogad.
2016. jún. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Oké, mindenképp megírom mi volt a dokinál! Szerda este fogok menni.


És te mikor mész amúgy?

2016. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Védőnő holnap. Másik orvoshoz megyek, de akkor is ha hétfőn felveszik a telefont, kb 2 hét mire bejutok. Magánra nincs pénz:(
2016. jún. 5. 11:32
 9/22 A kérdező kommentje:

AZ a probléma hogy eleve fel sem akarják venni azt a telefont, aminek a számát kifejezetten időpontkérésre kellene biztosítaniuk. Ha előbb akarok menni: jaj hát a legközelebbi időpont 2 hét múlva péntek, 12 óra, megfelel?.... De amúgy meg mire oda jutunk, üres a váró, orvos sehol, beteg sehol. Ez már töbször volt így. Szerintem arra mennek hogy mindenki magánba menjen, akinek sürgős biztos hogy elmegy és megspórolja. Meg ugye nálunk többször úgy volt hogy nyitva volt a rendelő ajtaja vizsgálat közben és a függöny sem volt elhúzva. Magánrendelésen biztos el lenne.....

Nálunk a vérvételre is 3 hetes vagy egy hónapos a várólista. Ez az állami sajnos. De mondani sem kell, magánpraxisokkal van tele a város.... Undorító. A fizetésemből ugye szépen levonják a pénzt...

2016. jún. 5. 11:38
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Pedig a 2 hét nagyon sok.

Én erős pozitívat teszteltem április elején, délután volt, azonnal jöttem a netre, a kórház oldalán fent vannak a dokik,fényképpel, mobilszámmal, kiválasztottam egy jónevű főorvost, és hívtam azonnal. Soha nem voltam nála, mégis másnap már várt az osztályon (!) időpontra. Ultrahang, citológia, szabályos petezsák, de embrió sehol. Egy hét múlva menjek vissza, mondta. Előtte hívtam megint, hogy mikor jó neki. Adta az időpontot, várt is. Azóta is bármikor hívom a kínommal, max. másnap mehetek is. 2 hónap alatt 3x véreztem be, plussz, vissza is hívott utána megnézni, de ez nekem kb. 15.000 ft-ba került, azt is bírkózva fogadja csak el.

2016. jún. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!