Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek a férfiak többsége...

Szerintetek a férfiak többsége inkább kisfiút vagy kislányt szeretne?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 12:49
A kérdező szavazást indított:
Kisfiút
Kislányt
39 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen hülye kérdést...
2023. ápr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

Most mit számít, hogy milyen neműt szeretne?

Normális gondolkodású embernek mindegy, csak az a lényeg, hogy egészséges legyen..

2023. ápr. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem Kisfiút..

Mint ahogy szinte elvárás,hogy ha az első fiú az mennyire király akkor mar a második kislány legyen.

Nekem az első gyermekem fiú és most várandós vagyok..Ha kérdezik "Milesz" mondom ,hogy fiú és arra úgy válaszolnak hogy jajj mindegy az...

Mintha elvárás lenne hogy 1. fiu 2. Lány legyen

2023. ápr. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
3: én pont fordítva tapasztaltam, az első lány legyen, mert így lesz segítsége az anyának. Ezer éves hímsoviniszta felfogás. A fiú/férfi is ugyanúgy szépen segíthet, ennyi.
2023. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiút tapasztalataim szerint.

Vicces mikor nézem ezeket a gender party videókat, valahogy a kislánynál kevésbé őszinte a mosoly. De mikor fiút mutat kb törzsi táncot lejtenek örömükben :D

2023. ápr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!