Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes laborba steril...

32 hetes laborba steril pohárba kell vinni a vizeletet?

Figyelt kérdés

24 hetes labornál otthon kellett steril, borsavas üvegbe felfogni a vizeletet.

Most elfelejtettem rákérdezni mikor kertem a beutalót.



2023. ápr. 25. 13:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sterilbe kell. Gyógyszertárban lehet venni pár száz forintért steril vizelet gyűjtő poharat.
2023. ápr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első íjra, mindig steril pohárba adunk vizelet (és egyéb) mintát, terhesség alatt és azon kívül is!
2023. ápr. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem adtam sterilben mintát, csak ha tenyészteni kellett. Egyszer valóban összekontamináltam, akkor kellett egyedül.
2023. ápr. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mindig steril pont ma voltam cukor terheleses vizsgálaton terhesség miatt es nekem ott adtak a betegfelvetelnel poharat es ahol a vert vettek le ott is adtak poharat hozza amiben a vizeletet kellett leadni, de gyógyszertárban is lehet vásárolni de adnak az orvos mindig általában (legalábbis én mindig kapok :) )
2023. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem is csak tenyésztéshez kellett steril, sima terhességi labornál nem. Ahány ház annyi szokás biztos a kórházaknál/rendelőknél is. Nekem a háziorvos adott egyébként kémcsövet hozzá
2023. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindig sterilbe kell vinni, nekem a kórházban adtak amúgy ilyen steril kémcsöveket az első labornál előre is így az összesre abban vittem, de egyébként a gyógyszertárban lehet venni ilyen vizeletgyűjtő poharat ami teljesen steril, ebből átöntögetni is könnyebb.
2023. ápr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sterilbe kell.

Az, hogy itthon hogy oldod meg, az a te dolgod, de ha nem abban viszed, akkor minden más is lehet a vizeletben, ami lehet értèkelhetetlen a minta.


Tehát egy otthoni üvegben is viheted, de sokkal egyszerűbb 200 ft-ért venni a patikában..

A legtöbb helyen így nem is öntögetik..leadhatod vele

2023. ápr. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk 2 éve még bevették sima befőttes üvegben, most már gyógyszertári steril pohár jó csak. Valószínűleg helye is válogatja.
2023. ápr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit a gyógyszertárban veszek, arra rá van írva, hogy nem steril. Mindig ilyenben viszem, terhességtől függetlenül.
2023. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
nov. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!