Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32 hetes kimamaként fehérje...

32 hetes kimamaként fehérje van a vizeletemben, ez nagyon-nagy gondot jelenthet? Ilyenkor ugye nem kell kórházba feküdnöm?

Figyelt kérdés
Valamint a bokám is vizesedik kicsit ezekben a meleg időkben, főleg, ha sokat állok, de reggelre mindig lemegy!Meg egy kis genny is van a vizeletemben!:-(Nagy lehet a baj?Előre is köszönöm minden válaszolónak!
2010. jún. 18. 13:00
1 2
 1/13 anonim válasza:
Orvoshoz fordultál?
2010. jún. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
javaslom a gyerekvállalás/terhesség kategóriát, ott a kismamák tudnak tapasztalattal szolgálni.
2010. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
bokavizesedés azaz oedema a terhelés miatt van, pihentesd sokat a lábad és kényelmes cipőben járj... és sürgősen menj el dokihoz!
2010. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha fehérje+genny van benne, akkor húgyúti fertőzés a valószínű, ami nem okoz túl nagy bajt.


Terheseknél a vizesedés természetes jelenség, ne aggódj miatta.

2010. jún. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod, súlyod rendben? Mert lehet toxémia jele is a fehérje a vizeletben, meg a vizesedés is, ha a vérnyomásod is magas pl. Legalább hívd fel a dokit!
2010. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
az utolsóval egyetértve azonnal doki. A toxémia 3 jele: ödéma, magasvérnyomás, fehérje a vizeletben. Ha ezk közül bármely 2 megvan, akkor irány a doki. A kezeletlen oxémia méhlepény leválást okoz és megindul a szülés. Gyógyszerrel be fogják állítani a vérnyomásod, nem feltétlenül korházban. Tessék sokat inni.
2010. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, a vérnyomásommal, súlyommal egyébként minden rendben van!Vérnyomásom 102/62!Valamint a 32 hét alatt eddig mindössze 6,5 kg-ot híztam!
2010. jún. 18. 13:37
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a vérnyomásod rendben, még nem számít toxémiának. gondolom most majd hetente fognak labort csináltatni ahol figyelik ezeket.Nálam így volt mert ezek lehetnek toxémia előjelei, ami nálam be is jött.

Nálam 36 hetesen jelentkezett enyhe toxémia, akkor csak sok pihenés kellett, 1 héttel később sürgősséggel császároztak. Figyelj nagyon magadra, és pihenj sokat.

2010. jún. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sómentes diéta!!!!Még ha a vérnyomásod rendben is van, a vizesedést lelassíthatod. Nekem 30 hetesen kezdődött az első babámnál és egy hét alatt eltűnt a fehérje a diétával.Most a másodikkal is vizesedem, a vérnyomásom rendben, de figyelek az étkezésre.
2010. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt,ugyanebben az időben,mint neked.Engem elküldtek laborra,ott megvártam az eredményt,beküldtek dokihoz,megvizsgált,és igen,valamilyen fertőzésem volt.Kaptam rá kúpot,aztán rá 2 hétre megnézték,hogy elmúlt-e.Mármint a labor mutatta.Elmúlt.De ha valamilyen nagyobb fertőzés,tényleg van,hogy bent fognak a kórházban.
2010. jún. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!