Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalatokat várnék olyan...

Tapasztalatokat várnék olyan anyukáktól, akiknek a babájuk ugyan fejfekvésű volt, de felfelé nézett az arcuk. Nehéz szülés volt? Ha van összehasonlítás, nehezebb, mint a sima?

Figyelt kérdés

(Már van 1 fiam, aki rendesen beékelődött, simán és gyorsan megszületett. )

Most 37+3 hetes vagyok, és az uh-n még mindig így van a csajszi (a 28.héttől így fekszik). Doki néni szerint még fordulhat, de én nem hiszem... :(


2010. okt. 9. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha totál egyenesen felfelé néz akkor császár...magas egyenes állás néven találod.

Ugyanis itt pont olyan helyzetben van a fej hogy ha nem fordul el valamelyik irányba,nem tud a szülőcsatornán elindulni.

2010. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen, az en fiam pont igy fekudt, probaltak a fejet megforditani belul (...), de mindig visszafordult. Vegul csaszarmetszes lett. Tenyleg nem ekelodott be rendesen a feje, viszont en meg nem tagultam 10cm-re, csak 9-re meg oxitocin mellett sem, szoval sehogy sem tudtam volna megszulni, pedig az orvos is mindennel probalkozott.
2010. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok!

Doki néni megnyugtatott, hogy nekiállunk természetes úton, született már nála így baba 4200 g-mal is. Most több időm volt, én is utána olvastam, és a netes szülésznő sem írt császárt. A kitolási szakasz lehet hosszabb, de azt üsse kő, ki lehet bírni :)

2010. okt. 9. 17:54
 4/6 anonim válasza:

Szia!

Kisfiam is így volt, a végén vákuummal született meg, nehéz szülés volt, buksija sem volt kicsi, de már szülőcsatornában volt, császár nem lehetett. Most jön a következő baba, szóval ne aggódj, bízz meg a dokidban és szülésznődben! Jó babavárást!

2010. okt. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem tudták forditani...kisfiam makacs volt akkor is...
2010. okt. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi nektek is!

Kedves utolsó, akkor Neked császár lett?

2010. okt. 10. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!