Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kislányom éjjel mocorog...

Ha a kislányom éjjel mocorog a pocakomban akkor szülés után is erre számíthatok?

Figyelt kérdés
Nappal alszik a babám este 9-10 körül kel és reggelig meg sem áll. 36 hetes vagyok és már a 25 hét óta ez a rutin.
2011. okt. 25. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia, nálam is így viselkedett. de ide kint már nem. Most múlt két hónapos,az éjszakát már át alussza. Azelőtt éjjelente 2x kelt enni.
2011. okt. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
JuJJJJ!!!!Hát nem akarlak elkeseríteni......nekem most 5 hetes a lányom és ugyan ezt csinálta nekem is a pocakomban.Amikor lefeküdtem aludni akkor kezdödőtt a diszkó a hasamban.Most hogy 5 hetes, éjjel fent akar lenni nappal meg egész nap alszik de ezt meg lehet fordítani.Csak kitartás kell hozzá:-))))
2011. okt. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

kétesélyes. Lányom teljesen úgy viselkedett idekint, mint odabent. Nála az volt a jó, hogy éjjel aludt mondjuk, nappal viszont meg sem állt. Idekint 3 hónapos koráig nem aludt nappal, kb úgy mint a pociban.

De persze másképp is viselkedhet majd idekint a babád, hiszen itt több inger éri majd.

2011. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam éjjel nagy nyugi volt a pocakomban, és nappal ment a diszkózás. Kint is ez működik, mióta megszületett. Most 4,5 hónapos, az éjszakát már átalussza.
2011. okt. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. okt. 25. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is hasonló volt a helyzet. Nappal alig mozgott, este, mikor pihentem volna, majdnem kilyukadt az oldalam, de nem a kíváncsiságtól:)Nálunk születés után is hasonló volt a helyzet néhány hétig.
2011. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az én kicsikém nappal olyan két óránként belendül akkor van hogy egy órán keresztül is vígan rugdossa a gyomrom meg a bordáimat,aztán este 10-kor lenyugszunk lassan és minden hajnalban 3:10és 3:30 között felébreszt olyankor elmegyek pisilni utána egy órán keresztül simogatom a pocakom hogy elaludjon megint aztán 7:10 körül megint ébresztés van.

Nem tudom miért állhatott be erre de lehet az is számít hogy a párom ha délelőttös 3:30kor kell és olyankor én is kelek vele,ha meg éjszakás 7:10-re ér haza és szinten felszoktam kelni de az biztos hogy a 30.ik héttől így van én örülnék ha szülés után is így lenne mert akkor én is tudnék pihenni.


üdv 36hetes km

2011. okt. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nappal volt a diszkó éjjel aludt mint a bunda.

Most meg nemgyőzök takaritani utána mert egész nappal csak diszko

2011. nov. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
baba függő nem minden baba olyan születés után,mint méhben kismama pociban
2021. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!