Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye nem terhesség miatt...

Ugye nem terhesség miatt késik a menzeszem?

Figyelt kérdés
27-29 nagyon max-30 naposak a ciklusaim. Van 2 gyermekem,az utóbbi időben szinte alig szeretkezünk a férjemmel,ezt most nem bogoznám ki,máshova tartozik,szóval ha jól emlékszem,a múlt hónapban,össz-vissz 3 alkalommal. Viszont most nem jön meg,az applikáciom szerint már 4 napja késik. Néha érzek enyhe mensi görcsöt,de amilyen hirtelen jön,úgy el is múlik,van egy kis folyás is ami fehér nyálkás (bocsi) ingerlékenység. Ami fura hogy nincs most tipikus falás rohamom,mint ahogy ezelőtt. Máskor állandóan eszek mielőtt megjon,most meg szinte semmi. Nagyon aggódom,mert nem szeretnék több babát.
2023. ápr. 25. 22:48
1 2
 1/19 harebell ***** válasza:
100%
Hogyan védekeztek?
2023. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Sehogy
2023. ápr. 25. 22:54
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

2. Bravo, csak gratulálni tudok. Felnőtt nő létedre ennyire kevés gógyival művészet lehet élni.


Veszel holnap egy tesztet, lepisiled, és 5 percen belül kiderül.

2023. ápr. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 harebell ***** válasza:
100%
Ha sehogy, akkor nyilván van esély a terhességre. Attól függően, hogy a ciklus hányadik napjain voltatok együtt, több vagy kevesebb a valószínűsége a teherbe esésnek, de sosem nulla. Biztosat a teszt fog tudni mondani.
2023. ápr. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
3 örülök,hogy te egy ilyen tökéletes nő vagy!
2023. ápr. 25. 23:08
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ijesztgetni, de nekem pontosan így kezdődött. Sajnos, én elvetéltem, pedig nagyon akartam volna 😥

Ettől függetlenül ez egyáltalán nem biztos jele a terhességnek, az is lehet, hogy nem vagy az. Csinálj egy tesztet és kiderül. (Az app azért nem olyan pontos, nekem például szökőévente egyszer találja el, pedig írok mindent, ovu alapján tudhatná, ahogy én is tudom, de nem érdekli, csak ír egy átlagot.)

2023. ápr. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
59%
Gratulálok, teljesítetted az orban tervet, könnyű szülést.
2023. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%

Aki nem akar gyereket az vedekezik. Akárki akármit mond.

Szóval igen, lehetsz terhes. Sőt. Ha pontos a menzeszed, akkor már lennie kéne egy pozitív tesztnek. Gratulálok kismama!

2023. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
De mégis min tetszik meglepődni? Két gyerek után csak tudod, hogy készül, nem? És azt is illene tudni, hogy nem az számít, hányszor szexeltek, hanem hogy mikor. Védekezés nélkül terhes leszel, minő meglepő. Ha pedig kérdés kiírása helyett lepisilnél egy tesztet, még az oltásokat se kellene olvasnod.
2023. ápr. 26. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Engem nem érdekelnek az oltások.

Remélem mindenki jobban érzi magát.

Köszönöm a válaszokat

2023. ápr. 26. 06:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!