Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3 hete késik a menzeszem és a...

Bogcsi168 kérdése:

3 hete késik a menzeszem és a terhességi teszten egy szinte alig látható halvány csík megjelent. Terhes lehetek? Tünetek akadnak. Mindenképp elmegyek nőgyógyászhoz válasz és terápia miatt.

Figyelt kérdés
Párom szerint belenézem. Nem akarom beleélni magam de jól esne egy kis támogatás.

2022. nov. 9. 00:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
94%

Ha a párod szerint benézted, akkor ott nincs csík. Ismételd meg a tesztet, és linkeld. 3 hét késéssel már ordító pozitívnak kellene lennie, nem a csíkot keresni.

Előfordul, hogy késik terhesség nélkül is, akár a semmitől is, de ha beteg voltál, stresszes az okozhat akár ciklus kimaradást is. Felesleges ezért orvoshoz rohanni, ennyiért nem fog elkezdeni hormonokkal bombázni, neked sem lenne jó, ha a következő is elmarad, vagy egyértelmű pozitív a teszt ráérsz. Egyáltalán szexeltetek védekezés nélkül?

2022. nov. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70%
Dehogy vagy.
2022. nov. 9. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
63%
Ha terhes volnál főleg ilyen sok késés után már erősebb volna a tesztcsík mint a kontroll:) Kimaradt egy vérzésed és meg fog jönni a következő hamarosan vagy ha nem akkor menj el orvoshoz ha az is kimaradt mert az hormonprobléma lesz és nem terhesség.
2022. nov. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

3 hét késésnél azért már egyértelmű kell hogy legyen az eredmény..

tehát ha nem tudod eldönteni hogy pozitív e, akkor valószínű sajnos nem az..

Mindenesetre én újra tesztelnék, hátha valamit rosszul csináltál az előzőnél.

Tudsz esetleg képet csatolni a tesztről ?

2022. nov. 9. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%

A nem várt napon is úgy lett pozim, hogy azt biztosan tudtam. Majdnem olyan erős volt a két csík.

Rá 1 napra erős 2 csík.

2022. nov. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
2022. nov. 9. 20:32
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Totál negatív sajnálom!
2022. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy sz@r teszt. Nem vagy terhes.
2022. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
34%

Én nem szeretem ezt a tesztet, csapott már be.

Tesztelj újra predivel.

2022. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

9.

3, azaz HÁROM _hete_ késik neki. Ha terhes volna, a pisibe mártott újság sarkán is két csík volna, mit ajánlgatsz erre predit?!

2022. nov. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!