Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy 17 hetes terhes betudja...

Egy 17 hetes terhes betudja ennyire húzni a hasát? (lent)

Figyelt kérdés

barátnőm azt mondta terhes. De nem látom rajta. Sőtt ennyire betudja húzni a hasát is.


[link]


Egy 17 hetes terhes nem igen húzogatja úgy be hogy ki van a bordája. Félek hogy csak át ver.


Kérem csak normális válaszokat. Előre is köszönöm.


2010. okt. 9. 15:19
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

a képhez nem tudok mit szolni, mert nálunk nem ilyen testalkattal lettek kismamik a nők, mi a ducik társaságát gyarapítjuk, de

17 hetesen ha nem hiszed el neki hogy terhes miért nem mentél el vele egyetlen egy vizsgálatra sem?? ilyenkor már vagy 5-6 vizsgálaton volt! vagy kérd el tőle a papírokat! kiskönyv, vizsgálati eredmények, stb-stb...

2010. okt. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Behuzni nem hiszem...de itt be van húzva az illetőnek.Viszont olyat láttam h félidőig egy vékony csajszin szinte semmi nem látszott.
2010. okt. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz tőle keresztkérdéseket:))
2010. okt. 9. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is meglepődtem a kép láttán, de láttam már karón varjút.....azaz vannak olyan testalkatú nők akiken a legvégéig szinte semmi nem látszik.

Szerintem legegyszerűbb ha elkéred a kiskönyvét ahogy írták előttem is. 17 hetesen már tényleg kell hogy legyen neki, sőt vérvételes lelete is meg orvosi papírja is, illetve védőnői is!

De miért akarna neked hazudni ebben?

2010. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%
Hát én most vagyok 12 hetes és már most alig tudom behúzni a hasam...de az előttem szóloknak igaza van
2010. okt. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én is 17 hetes vagyok és simán be tudom húzni a hasam ugyanennyire (pedig már híztam 2 kilót) Senki meg nem mondaná rólam, hogy terhes vagyok.
2010. okt. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Rólam sem mondta meg senki. Ugyanígy be tudtam húzni.
2010. okt. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
45%

Szia! Hát ha ő terhes lenne és 17 hetes biztos nem tudná behúzni így a hasát.

Én is kb. ilyen vékony voltam az első gyerek születése előtt, és 17 hetesen mát volt pocim amit NEM tudtam volna így behúzni.

Szerintem nem terhes....

2010. okt. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h behuzza,de ahhoz nagyon be kell húzni.Ha taliztok,nem tudja ugy se folyamatosan igy tartani....
2010. okt. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Vékony testalkatú vagyok, 20. hétig nem híztam, sőt 3kg-t fogytam, csak a 19. héttől kezdett látszódni a pocim...


25 h Km.

2010. okt. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!