Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt,vérvétel...

Terhességi teszt,vérvétel holnap már kimutatná így a terhességet? Többi lent

Figyelt kérdés

Utolsó menstruació 03.24


28-29napos ciklusok

Elmaradt 04.21től

Holnap lesz a 36.ciklusnap

Utolsó együttlétek,amikor foganhatott volna: 04.13, 04.19


2023. ápr. 27. 15:02
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak menzis tüneteim,épp ezért fura hogy nemjön meg,pedig nemszokott késni max 28naposak a ciklusaim

Vagy simán ez a hónap ilyen vagy kiderül hamarosan

Jelentkezek mindenképp,és drukkolok

2023. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ugyan így vagyok! Csak nekem átlag 28 de 27-31 között szokott. 31is ritka. Tegnap pl csont száraz voltam,mint egy sivatag,ma meg nedvesebb (mensi elött szokott 2 nappal) de télleg lehet,hogy ez a hónap ilyen. Utólag visszagondolva naptarba néztem, 2020ban is volt nekem egyszer 35napos, 28 után

De akkorcsaládi betegség miatt,stressz okozhatta. Köszönöm,de még most nem szeretnénk babát! Pár év múlva lenne aktuális,ha minden adott lesz hozzá!

De ha Te szeretnél akkor neked viszont télleg sok sikert! :)

2023. ápr. 27. 17:47
 13/18 anonim ***** válasza:
jaj,értem
2023. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kezdett reggel barnázni,kis pirosas

De még nem az igazi! Furi,mert ha megjön egyből piros élénkes,de lehet délutanra megjön rendesen

Pont vérvétel után 🤣ami holnapra lesz meg

2023. ápr. 28. 10:21
 15/18 anonim ***** válasza:

No akor jo lesz minden,neaggodj

irj holnap hogy mi lett,nálam eddig semmi ha esetleg nemjönne meg hétföig tesztelek ujra ha meg negativ elmegyek az orvoshoz

2023. ápr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Írok mindenképp! Te is! :) Remélem estére vagy holnapra megjön rendesen. Tegnap este éreztem,hogy mindjárt megjön,majd le szakadt a derekam,a melleim a duplája kb. De hasam csak enyhén fáj most. Habár tegnap volt együttlét,lehet rásegített! De reggel is csináltam tesztet,azis negatív volt. Mindenképp ajánlom az orvost meg a tesztet! :) Nekem 8.án kellett volna visszamennem,ha addig nemjönne meg
2023. ápr. 28. 10:46
 17/18 anonim ***** válasza:

Szia,lejott tegnap az eredmény és megjött végül

Nkeme még eddig mindig semmi

2023. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Szia Sajnálom. Nekemis meglett eredmény ugye semmi

Plusz péntek este rendesen megjött.

2023. ápr. 30. 09:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!