Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandósan 35 km biciklizés?

Várandósan 35 km biciklizés?

Figyelt kérdés
1 hét múlva egy 35 km-es biciklizés van tervben, amikor is a 11. hétben leszek. Jelenleg nagyon jól érzem magam, és azt érzem, van energiám, de mivel ez az első várandósságom, nem tudom, hogy mit várhatok el magamtól, és nyilván túlterhelni sem szeretném magam. Valószínűleg túlgondolom, de szerintetek van bármi aggályos ebben, vagy nyugodtan bevállalhatom?
2023. ápr. 28. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Én nem kockáztatnék de az én vagyok. Egészséges terhesség esetén nem kellene bajnak történni ELVILEG ha eddig is hozzá voltál szokva ennyi mozgáshoz.
2023. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem nem túl jó,egészséges terhességem volt de nem ajánlották a biciklizést pláne az első 1. hétben
2023. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
*12 hétben
2023. ápr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
A terepbiciklizés nem ajánlott csak, amikor nagyon rázkódsz a nyergen. Országúton, kerékpárúton semmi akadálya, nyugodtan menjél :)
2023. ápr. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem ajánlott a bicikli.
2023. ápr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
Engem a futás, bringázás, lovaglástól tiltott el az orvos az első vizsgálatkor, mert rázkódással járó mozgás és ettől elvetélhetek. Én komolyan vettem. Lehet, hogy megmaradt volna a baba, ha kockáztatok, de biztosra mentem. A te döntésed.
2023. ápr. 28. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nagyon nem vagyok híve a terhesen biciklizésnek. Nyilván rengetegen bicajoznak és még sem lesz semmi bajuk, de én nem kockáztatnèk. Később pedig azért nem, mert ha történik egy baleset, max eltöröd valamid, a baba meg vagy halott lesz vagy fogyatékos. Az ördög nem alszik. Most lehet mondani, hogy ennyi erővel utcára sem menjünk, de szerintem nem ugyanaz.
2023. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Kérdezd meg a dokid véleményét. Szerintem amúgy mehetsz, de itt más vélemények vannak. Biciklizni 35 km-t maximum 3 óra, nem a mount everestet maszod meg, mint ahogy itt egyesek előadják.
2023. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
En kihagynam, hacsak nemheti szinten vagy hozza szokva ekkora tavhoz, es nem razkodos az utvonal. 35 km amugysem keves.
2023. ápr. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Nekem azt mondta az orvosom, hogy annyit, amennyit addig is csináltam, nyugodtan csinálhatok. Én napi 2x20 km-t bicikliztem munkába és vissza a 20. hétig, amíg nőni nem kezdett a pocim.
2023. ápr. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!